Семенюк розповіла, де і як цілувалася з чоловіками

3 липня 2009, 12:56
Знаменита турецька пляжниця , екс-глава Фонду держмайна Валентина Семенюк заміжня була двічі. Від першого, нині покійного, чоловіка Анатолія у жіночки лишилися двоє доньок, а другий, Віталій, "привів у дім" пасинків.

Обох чоловіків Валентина Петрівна любила, і з обома у її житті пов‘язані приємні та пікантні спогади. Зокрема, пані СС розповіла про найекстремальніші місця для поцілунків зі свого життєвого досвіду.

"Найбільш екстремальне місце для поцілунку в мої юнацькі роки - це у квартирі, коли батьки вдома!" - сміючись, зізналася екс-глава ФДМ "Сегодня".

А ти цілувався потай від батьків?!

"Вони сидять на кухні, п'ють чай, а ми відразу, за стінкою, обережно так і несміливо цілуємося, причому ще до весілля, з моїм першим чоловіком Анатолієм", - згадує Семенюк і веде далі:


"Якщо застукають - Господи! - це ж так соромно було! От ми й ховалися, позираючи на двері".

Мало того, Семенюк чесно зізналася, що її це лише заводило:

"Але задоволення від цього не менше, навпаки, підстьобувало!"

ШОК: з першим чоловіком Семенюк цілувалася до весілля!

Водночас із меншим задоволенням Валентина Петрівна дозволяла себе цілувати у святих місцях.

"Але Віталія, навпаки, так і тягне там цілуватися!" - зойкує жіночка.

"Ми навіть перший раз поцілувалися в Мгарському монастирі на Полтавщині. Я на нього у такі моменти шикаю, мовляв, ти що, у такому місці! А він каже, що я - послана йому Богом, тому йому й у святинях - можна", - ділиться сімейними пікантностями леді СС.

Другого чоловіка пані СС так і тягне її поцілувати там, де не можна

"Він мене взагалі ніжностями балує - і на людях, і вдома перед роботою, і після неї", - розповіла власниця шикарного зеленого бікіні. А наостанок Валентина Петрівна зізналася, що до таких несамовитих пестощів не звикла.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), фото "Сегодня" , з сайту програми "Свобода на Интере", "24 ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів