Семенюк розкрила таємницю зеленого бікіні та ранкових процедур

22 липня 2008, 16:04
Одна з найпопулярніших таблоїдних дів України, голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко додала пікантних подробиць щодо своєї особи.

Так, курортна леді "СС" розповіла про свої уподобання в одязі, ранкові обтирання ветхим рушничком та відкрила таємницю своєї рідної мови.

Валентина Семенюк розповіла, що робить зі своїм тілом

Нагадаємо колись, у перший час після одруження, пишнотіла Валентина Петрівна божилася відгодувати свого благовірного холодцем. От читачі "ПіК Україна" і поцікавилися у турецької пташки, коли ж вона встигаєте холодець варити.


"Вечорами. Рецептом можу похвалитися", - відповіла пані Семенюк.

"Ще й встигаю щоранку робити зарядку і вмиватися холодною водою, розтирати тіло полотняним рушником своєї бабусі", - одразу додала вона.

Оно які добрі раніше рушники робили - на кілька поколінь вистачає, не те що теперішнє турецьке шмаття.

Валентина Петрівна варить чоловікові ввечері

Щодо шмаття. Після вражаючих кадрів Валентини Семенюк у зеленому купальнику на ТаблоID, люди, певно, спати не сплять, а все думають: де б оце такий самий купальник прикупити.

Принаймні питання "У якого кутюр‘є ви вдягаєтеся?" під час інтернет-чату Валентини Петрівни пролунало.

Все ж таки схвилювали громадськість "зелені труси у квіточку, які переможним знаменем обійшли увесь український інтернет".

"Одягаю національне. Приємно, що Ви сьогодні мені можете поставити навіть таке запитання. Пригадайте, чи могли Ви таке питання поставити до 2000-го року. Думаю, що ні", - парирувала леді СС.

Валентина Семенюк одягає національне!

"Головне - не одяг, а - охайність, душа, чистота помислів і дотримання слова. Як політик, знаю, що ці слова - не просто слова, а моя послідовність і життєва позиція. І знаю цьому толк", - спробувала відволікти від тілесного у сфери тонші й вищі соціалістка.

І останній удар по персоні Валентини Петрівни.

"Пані Семенюк! Чи плануєте ви вивчити колись англійську мову? Бо "Ту чай и два кофе", як Ви говорили у телесюжеті про ваш відпочинок в Анталії, якось не надто відповідає рівню сучасного публічного політика, якому, до того ж, доводиться спілкуватися з іноземними інвесторами", - виплеснув наболіле один з читачів видання.

"Головне - не одяг, а - охайність, душа, чистота помислів..."

"Я давала інтерв‘ю українському телебаченню, тому говорила рідною мовою", - спробувала виправдатися пані Семенюк. Пощастило ж Валентині Петрівні з рідною мовою, все-таки рідкісний випадок - англо-російська...

Фото Дмитра Амідова, фото "ПіК Україна" і "ЛІГА.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів