Повалій впала зі сцени, а її хореографа побили

8 липня 2009, 12:18
Вітчизняна білявка Таїсія Повалій, як і обіцяла, поїхала на гастролі до Ізраїля. Однак замість свіжої засмаги та приємних вражень від виступів співачка отримала травму ноги.

Так, під час одного з концертів у Тель-Авіві глядачам довелося не лише слухати спів артистки, а й ловити її зі сцени.

Як розповіла сама Повалій, вона не втрималася на ногах через надто довгий шлейф сукні та місцевий персонал, який не зрозумів її.

"Коли я виходжу зі сцени в зал, то завжди голосно кажу в мікрофон: "Дайте світло!". Зазвичай робітники сцени мене розуміють, і в залі з'являється світло. Але тут персонал був не російськомовним, світло ніхто не увімкнув, і, спускаючись під час пісні зі сцени, я впала вниз, до перших рядів", - розповіла співачка в "Дни.ру".

Однак, як зізналася Тая, ніхто з глядачів не поспішив їй на допомогу. Навпаки, присутні в залі люди почали сміятися та фотографувати її. Можливо, вони подумали, що це такий собі запланований ефектний вихід української прими.


Інколи Тая падає зі сцени на своїх виступах

Де у цей момент був її коханий Ігор Ліхута, Повалій не повідомила. У будь-якому разі, допомогли піднятися співачці охоронці. Вони ж і відвели Таю за лаштунки, де її оглянув лікар.

Після огляду з'ясувалося, що співачка розбила колінну чашечку. Звісно, медики заборонили артистці виходити того вечора на сцену. Однак Повалій ще 20 хвилин співала для ізраїльської публіки, а потім поїхала до лікарні.

До речі, продюсер і чоловік зірки, Ігор Ліхута також побував у лікарні Тель-Авіву. Щоправда, він проходив огляд дещо інших частин тіла.

Виявляється, 45-річна Тая та Ігор мріють про поповнення у сім'ї. Тож, парочка вирішила підійти до цього серйозно та пройти огляд у спеціалізованих клініках.

"Я пройшла огляд у приватній клініці під Києвом та ознайомилася з можливостями сучасної медицини у плані народження дітей", - розповіла Тая, яка вже має дорослого сина Дениса.

На даному етапі життя Повалій та Ліхуті контрацепція, схоже, не потрібна

І якщо Повалій задовольнилася консультацією українських спеціалістів, то Ліхута вирішив довіритися ізраїльським медикам. І не дивно, адже його дружина не просто хоче дитинку, вона мріє про двох одразу.

"Я хотіла б народити двійнят, це моя мрія. Але, звісно, точних строків коли це буде, я зараз вам не назву, оскільки сама не знаю, як все складеться", - додала артистка.

А поки Повалій мріє про вагітність та загоює травму коліна, соліста її балету було жорстоко побито.

У вівторок Антон Смецкой, який вже багато років танцює у колективі артистки, став жертвою нападників. Компанія з 6 чоловіків сильно побила танцюриста та відібрала у нього гроші й телефон.

Напали на хореографа у невеличкому кафе біля будинку. Туди Антон зайшов, щоб купити мінеральної води.

Антона з балету Повалій жорстоко побили

"Вже всередині закладу він побачив групу чоловіків, які скоса дивилися на нього. Антон швидко купив води і пішов. І тут шестеро осіб, які були там, також вийшли", - сказала "Бліку" дружина постраждалого, Олеся.

За її словами, Антон зрозумів, що невідомі йдуть слідом за ним, тому прискорив ходу. Однак компанія почала наздоганяти хлопця.

"Поваливши Антона на асфальт, вони одразу почали жорстоко його бити. Били дуже сильно. Особливо по голові, по руках", - розповіла подробиці жінка постраждалого.

У такому стані зараз знаходиться танцюрист Повалій

Побитий Суецький ледь доповз до під'їзду свого будинку і по домофону покликав дружину на допомогу. Олеся миттю спустилася й, забравши чоловіка до квартири, викликала "швидку" та міліцію.

У лікарні Антон потрапив з чисельними синцями та сильним головним болем. Наразі танцюрист перебуває у відділені нейрохірургії та проходить детальні обстеження.

"Київ можна назвати найспокійнішим містом України. Хоча на жаль, доводиться так часто чути про "перемоги" міліції. Але ми з чоловіком сподіваємося, що бандити будуть не лише піймані, а й покарані", - прокоментувала ситуацію Повалій.

Фото ТаблоID, "Бліка", gazeta.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів