Екс-дружина Симоненка: Пєтя - збоченець, а весілля - незаконне

30 вересня 2009, 10:27
Весілля лідера Компартії Петра Симоненка викликало сильні емоції не лише у нього та молодої дружини. Колишня жінка головного комуніста також взяла цю подію близько до серця.

Світлана Симоненко досі не заспокоїлась. Шлюб Петра Миколайовича вона називає незаконним, а його самого - збоченцем.

Весілля Симоненка - фарс?

"Я борюся за сім'ю, за дітей. Мені соромно за його дурість, за те, що він зробив. Вона молодша за його дітей - це взагалі збоченець якийсь", - бідкається Світлана Миколаївна "Сегодня".

Тим часом, за її словами, вони з Симоненком ще навіть офіційно не розлучені: "Офіційно, за паперами, розлучення ще не було. До того ж у нас ще позов по шлюборозлучному процесу в Дніпровському суді у зв'язку зі знову виявленими обставинами".

Тож наразі Світлана Симоненко не здається. От тільки жінка вже не вірить, що зможе повернути чоловіка.


А тим часом першій дружині комуніста вторить її адвокат Сергій Глазьєв.

Світлана Симоненко: Ми з Пєтєю офіційно не розлучені!

"У Світлани Володимирівни є штамп про шлюб, і якщо було розлучення, то їй мало прийти повідомлення протягом 10 днів, щоб вона поставила у своєму паспорті відповідний штамп", - розтлумачує він.

"Але навіть 25-го вересня, коли було останнє засідання суду між Світланою Симоненко й Оксаною Ващенко, нам нічого про це не сказали", - додав він.

Мало того, адвокат підозрює, що розпису Симоненка з Ващенко взагалі не було: "За нашими даними, реєстрація відбулася в обідню перерву. А дії, виконані у держустанові в неробочий час, є незаконними".

"Крім того, в одній з газет було написано, що з метою конспірації їх взагалі не вносили у книгу тих, що беруть шлюб. Тобто йдеться про те, що самої процедури розпису не було і на сьогоднішній день шлюб не був зареєстрований. А весілля -то було просто шоу для преси".

У паспорті першої дружини комуніста досі немає штампа про розлучення

Щоправда, кохана журналістка Симоненка Оксана Ващенко на такі закиди реагує однозначно: "Маячня якась. Звичайно, ми ставили підписи, і штампики у паспортах у нас вже стоять".

"Що стосується весілля в обідню перерву, справа лише в тому, що у нас було записано на 12.30, але, як це завжди буває, церемонії, які були перед нами, затримувалися, і реально наша черга підійшла десь близько першої", - додала

Нагадаємо, як писав раніше ТаблоID, Ващенко і Симоненко нібито зареєстрували свій шлюб у суботу, 26-го вересня, у Дарницькому рагсі Києва.

"Я хотіла, щоб був рушник, коровай, обручки, і все це було. І гості, звісно, теж були, хоча мені здалося, що у рагсі взагалі подумали, що ми вдвох прийдемо - бо здивувалися, коли ми прийшли з гостями", - розповідає Оксана.

Ващенко стверджує, що Світлана Симоненко несе маячню, а весілля було

А наступного дня після весільного гуляння головний комуніст країни вже вийшов на роботу: "Вранці Петро Миколайович встав і пішов на роботу. Що робити? Будемо чекати на нього з роботи".

Як запевняє Ващенко, Симоненко вже читає дочці літературу з Ради: "Але взагалі дочка тата бачить регулярно, більше того, тато і виховує її. Купує дитячі книжечки на розкладках у Верховній Раді та вже читає їх Маші".

До речі, за словами жінки, хрещеною матір‘ю ї дочки стала її однокласниця, а хрещеним - спільний друг зі сфери піару.

До слова, Ващенко вже милить лижі до виборчої кампанії: "Я теж хочу брати участь у кампанії, у частині, пов'язаній з піаром, висвітленням головних меседжів, з якими Петро Миколайович піде на вибори".

Тож і медові вояжі молодята планують лише на літо. "Весільної подорожі не буде - вибори на носі... Я реалістка і не виключаю, що слідом за президентськими будуть і парламентські вибори", - каже Оксана.

А на медовому місяці Ващенко з Симоненком зекономлять

А ще, як зізналася новоспечена дружина лідера КПУ, вона хотіла б обвінчатися зі своїм коханим Симоненком.

"Правда, поки ми про це не говорили, але особисто я хотіла б вінчатися, оскільки у першому шлюбі не вінчалася", - лише відзначає вона. Цікаво, що на цей рахунок сказав би сам Петро Миколайович...

Фото "Сегодня" ,"Фактів", "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів