Екс-дружина Симоненка: Пєтя - збоченець, а весілля - незаконне

Середа, 30 вересня 2009, 10:27
Весілля лідера Компартії Петра Симоненка викликало сильні емоції не лише у нього та молодої дружини. Колишня жінка головного комуніста також взяла цю подію близько до серця.

Світлана Симоненко досі не заспокоїлась. Шлюб Петра Миколайовича вона називає незаконним, а його самого - збоченцем.

 Весілля Симоненка - фарс?

"Я борюся за сім'ю, за дітей. Мені соромно за його дурість, за те, що він зробив. Вона молодша за його дітей - це взагалі збоченець якийсь", - бідкається Світлана Миколаївна "Сегодня".

Тим часом, за її словами, вони з Симоненком ще навіть офіційно не розлучені: "Офіційно, за паперами, розлучення ще не було. До того ж у нас ще позов по шлюборозлучному процесу в Дніпровському суді у зв'язку зі знову виявленими обставинами".

Тож наразі Світлана Симоненко не здається. От тільки жінка вже не вірить, що зможе повернути чоловіка.

А тим часом першій дружині комуніста вторить її адвокат Сергій Глазьєв.

Світлана Симоненко: Ми з Пєтєю офіційно не розлучені! 

"У Світлани Володимирівни є штамп про шлюб, і якщо було розлучення, то їй мало прийти повідомлення протягом 10 днів, щоб вона поставила у своєму паспорті відповідний штамп", - розтлумачує він.

"Але навіть 25-го вересня, коли було останнє засідання суду між Світланою Симоненко й Оксаною Ващенко, нам нічого про це не сказали", - додав він.

Мало того, адвокат підозрює, що розпису Симоненка з Ващенко взагалі не було: "За нашими даними, реєстрація відбулася в обідню перерву. А дії, виконані у держустанові в неробочий час, є незаконними".

"Крім того, в одній з газет було написано, що з метою конспірації їх взагалі не вносили у книгу тих, що беруть шлюб. Тобто йдеться про те, що самої процедури розпису не було і на сьогоднішній день шлюб не був зареєстрований. А весілля -то було просто шоу для преси".

У паспорті першої дружини комуніста досі немає штампа про розлучення 

Щоправда, кохана журналістка Симоненка Оксана Ващенко на такі закиди реагує однозначно: "Маячня якась. Звичайно, ми ставили підписи, і штампики у паспортах у нас вже стоять".

"Що стосується весілля в обідню перерву, справа лише в тому, що у нас було записано на 12.30, але, як це завжди буває, церемонії, які були перед нами, затримувалися, і реально наша черга підійшла десь близько першої", - додала

Нагадаємо, як писав раніше ТаблоID, Ващенко і Симоненко нібито зареєстрували свій шлюб у суботу, 26-го вересня, у Дарницькому рагсі Києва.

"Я хотіла, щоб був рушник, коровай, обручки, і все це було. І гості, звісно, теж були, хоча мені здалося, що у рагсі взагалі подумали, що ми вдвох прийдемо - бо здивувалися, коли ми прийшли з гостями", - розповідає Оксана.

 Ващенко стверджує, що Світлана Симоненко несе маячню, а весілля було

А наступного дня після весільного гуляння головний комуніст країни вже вийшов на роботу: "Вранці Петро Миколайович встав і пішов на роботу. Що робити? Будемо чекати на нього з роботи".

Як запевняє Ващенко, Симоненко вже читає дочці літературу з Ради: "Але взагалі дочка тата бачить регулярно, більше того, тато і виховує її. Купує дитячі книжечки на розкладках у Верховній Раді та вже читає їх Маші".

До речі, за словами жінки, хрещеною матір‘ю ї дочки стала її однокласниця, а хрещеним - спільний друг зі сфери піару.

До слова, Ващенко вже милить лижі до виборчої кампанії: "Я теж хочу брати участь у кампанії, у частині, пов'язаній з піаром, висвітленням головних меседжів, з якими Петро Миколайович піде на вибори".

Тож і медові вояжі молодята планують лише на літо. "Весільної подорожі не буде - вибори на носі... Я реалістка і не виключаю, що слідом за президентськими будуть і парламентські вибори", - каже Оксана.

 А на медовому місяці Ващенко з Симоненком зекономлять

А ще, як зізналася новоспечена дружина лідера КПУ, вона хотіла б обвінчатися зі своїм коханим Симоненком.

"Правда, поки ми про це не говорили, але особисто я хотіла б вінчатися, оскільки у першому шлюбі не вінчалася", - лише відзначає вона. Цікаво, що на цей рахунок сказав би сам Петро Миколайович...

Фото "Сегодня" ,"Фактів", "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Симоненко збирається балувати свою позашлюбну доньку та сам її сповиває

Ващенко про дочку і Симоненка: "Він постійно носить Машу, вона вже звикла до його рук. Кажу йому: "Потрібно її у ліжечко, а то звикне засинати на руках". А він мені: "Нічого страшного, треба буде - буду носити"
Фокус

Коханка Симоненка розповіла, чому приховувала вагітність. ФОТО

"Каблучки з великим діамантом у мене точно немає. Парфуми дарував і квіти ледве не щодня. На Новий рік - відеокамеру. Ще ноутбук, про який я давно мріяла. Я люблю практичні подарунки, пов'язані з технікою", - каже практична Ващенко.
Останні матеріали
Більше матеріалів