Симоненко нарешті одружився зі своєю коханкою

28 вересня 2009, 09:03
Збулося. 57-річний лідер Компартії Петро Симоненко нарешті одружився.

Обраницею комуніста стала, як і очікувалося, його пишнотіла пасія і мати його доньки 31-річна журналістка Оксана Ващенко.

Реєстрацією цивільного стану увінчався адюльтер Петра Миколайовича. Шлюбна церемонія комуніста та журналістки відбулася у суботу 26-го вересня.

Свято пройшло без шуму та пафосу. Власне, весілля, як пише "Новая", зіграли наступного дня після офіційного розлучення Симоненка з його першою дружиною Світланою.

Оформили свої стосунки закохані у Дарницькому рагсі столиці. Там же, де у січні 2009-го комуніст реєстрував їхню дочку Марію.


Журналістка Ващенко нарешті офіційно стала місіс Симоненко
Шлюб комуністична парочка брала у Дарницькому рагсі

За словами співробітників рагсу, Петро Миколайович дуже турбувався, щоб шлюбна церемонія пройшла у конфіденційній обстановці.

Кажуть, Симоненко навіть попросив не вносити їхніх з Оксаною імен у список тих, що беруть шлюб, і зареєструвати їх під час обідньої перерви.

Симоненку хотілося, щоб було тихо. Весілля комуніст замовив на обід

Правда, як зазначає газета, за кілька тижнів до весілля люди з оточення комуніста пропонували глянсовим виданням купити права на ексклюзивні фото з церемонії. От тільки ніхто не погодився. Чи то шлюбна церемонія комуніста не викликала особливого ажіотажу, чи то задорого просили.

Врешті, весілля пройшло супер-скромно: у камерній обстановці, без оркестру, білого лімузина й пелюсток троянд.

До рагсу Симоненко з Ващенко під'їхали на чорному "BMW". А їхню 9-місячну Машу привезли на церемонію окремо. У зал дитину на руках заніс батько нареченої.

Після 9 місяців життя Маша Симоненко стала свідком одруження своїх предків

Цікаво, що цьогорічні наречені відзначилися альтернативністю своїх смаків. Якщо Ліза Єфросиніна (Ющенко) на весілля вбралася у білу коротку сукню, Ольга Корочанська (Янукович) - у довгу зелену, то Оксана Ващенко обрала небесно-блакитний шовк.

Німфа Ващенко майже переплюнула дружину Януковича-молодшого

У нареченої стирчали штучні троянди, у вухах і на шиї блищали сережки і кулон з білого золота. Симоненко ж вбрався у сіре.

З рагсу новоспечені чоловік та дружина вийшли без особливих емоцій на обличчях. А наречену на виході взагалі намагалися прикрити від папарацці букетами.

Щаслива друга дружина комуніста

Поті, одразу після офіційної частини молодята поїхали святкувати весілля в один із заміських ресторанів. Гуляли гості до опівночі. Їли, кажуть, різні м'ясні страви, картоплю на гарнір, салати та запивали все це дорогими спиртними напоями.

Щасливий комуніст
Щаслива обручка комуніста

А за тиждень до вищезгаданого торжества "Блік" зв‘язався з вже екс-дружиною Симоненка, Світланою Миколаївною.

"Я всіма силами намагалася зберегти свій шлюб, ви ж знаєте", - лишень сказала вона. І додала, що планує й надалі позиватися до Ващенко.

Фото Ірини Міліченко і Павла Довганя ("Новая"), а також фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів