У Тимошенко підтвердили: дружина Андрія Ющенка - вагітна

30 жовтня 2009, 10:01

Виявляється, донедавна дружину президентського сина Андрія Ющенка можна було замовити. Фото Лізи Єфросиніної, а нині Ющенко, і досі висить на одному з інтернет-сайтів...

Незважаючи на те, що основним своїм промислом Ліза називала роботу в агентстві нерухомості та мріяла бути психологом у дитсадку, платити їй могли не лише за це...

Так, ТаблоIDу стало відомо, що фотографія Єлізавети розташована на сайті одного зі столичних модельних агентств.

Агентство нерухомості - насправді агентство моделей?

Там само, біля світлини дівчини можна побачити її параметри, як-то: зріст 173 сантиметри, бюст-талія-стегна - 86-60-88. Туфельки "Chanel", судячи з цього ж джерела, Ліза купує 38-го розміру.


Як зазначено на сайті модельної контори, це агентство займається організацією та проведенням рекламних кампаній, фешн-шоу, конкурсів краси та VIP-заходів. Відповідно, і Лізу як одну з моделей агентства можна було б замовити на ту чи іншу подію.

Єлізавета Єфросиніна-Ющенко показала свої параметри всьому інтернету

Як стало відомо ТаблоIDу у телефонній розмові з агентством, за свої послуги моделі зазвичай отримують по 50 євро за подію. Щоправда, якщо, скажімо, модне дефіле відбувається не вдень, а ввечері, то гонорар моделі корегуватиметься у сторону збільшення.

От тільки замовити модель Лізу Ющенко ані по телефону, ані в живому режимі вже не можна. Як повідомили ТаблоIDу в агентстві, Єфросиніна там вже не працює.

Донедавна дружину сина Ющенка можна було замовити по телефону

"Єлізавета більше не працює, тому що нещодавно завагітніла. Та й вона по подіуму і не ходила, все більше як фотомодель була", - заявили ТаблоIDу у телефонній розмові колишні Лізині роботодавці.

Але, як стало відомо ТаблоIDу, через вагітність Ліза вже не при справі

І хоча те, що замовити Лізу на вечірку неможливо, - факт справді вкрай прикрий, все ж є в цьому і позитивні сторони. Так, ТаблоID нарешті отримав офіційне підтвердження того, що молода дружина Андрія Ющенка - вагітна.

Скоро Ліза таки зробить Віктору Ющенку ще одного онука

До слова, агентство, в якому досі висить фотографія Єлізавети, належить одному з бритоголових братів Константиновських, Славі Карамазову, власнику клубу "Декаданс".

А директором цього агентства є Євгенія Тимошенко. Щоправда, не та, що має за маму прем‘єр-міністра. Інша - якій і роздягтися не складно, і ТаблоID вже про неї писав.

Всі фото з сайту агентства "Faces"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів