Усе про нову дівчину сина Ющенка. Фото пасії Андрія у купальнику

26 червня 2008, 16:32

Нещодавно ЗМІ облетіла новина - син президента Андрій Ющенко більше не зустрічається зі скандально відомою Анною Павлович, з якою він був протягом останніх трьох років.

Як виявилося, сумував Андрій недовго. Зараз поряд з ним нова подружка. Жагучу брюнетку Аню син Ющенка змінив на сексапільну шатенку Лізу.

Але якщо Павлович широко відома у вузькому колі, то Ліза має всі шанси стати публічною дівою. Справа в тому, що нова дівчина Андрія Ющенка - молодша сестра відомої ведучої і тусовщиці Марії Єфросиніної.

Останнім часом Маша часто прихоплювала з собою сестру на різні вечірки і публічні заходи. А одного разу Ліза навіть прийшла на церемонію нагородження десятьох світських леді замість своєї старшої сестри. З'явилася вона і на вечірці відомого ювеліра Стівена Вебстера, коли той приїжджав до Києва.


Андрій Ющенко і його нова пасія

А от у компанії Андрія Ющенка Ліза є зіркою нічних клубів. Як кажуть джерела ТаблоID, солодка парочка щоп'ятниці "висить" в одному з найкрутіших ресторанів Києва "Декаданс". Тому самому, де сина президента раніше частенько помічали у товаристві Ані Павлович.

Минулої неділі Андрій Ющенко разом зі своєю новою пасією гуляв у місці, де тусується українська еліта - у ресторані на Дніпрі "Маячок".

Минулого літа Ліза прийшла отримувати нагороду замість своєї сестри Маші
Ліза на вечірці десь півроку тому. За чутками, поряд з дівчиною - її колишній хлопець теж Андрій, який до того нібито зустрічався з Лесею Парцхаладзе

Тож, як видно, зі зміною дівчини син президента не змінив свого "клабберського" способу життя.

Що ж до Лізи, то вона молодша за Аню на два роки. Їй 22, як і Андрію Ющенку. Закінчує Київський Національний університет імені Шевченка.

З 2001 по 2003 року дівчина вчилася у 25-й київській школі. До того, як раніше і Маша Єфросиніна, вона жила у Керчі.

Ліза показала всім себе на "Одноклассниках"

Незважаючи на те, що парочку закоханих часто бачать разом, Ліза все заперечує.

В інтерв'ю "Комсомолке в Украине" дівчина сказала, що вони з Андрієм - лише друзі.

"Про кохання мова не йде. Ми дружимо вже сім років, можна сказати, ми друзі дитинства. Вчилися в одній школі (київська середня школа №25), а потім поступили в один інститут. Тільки я вчилася на факультеті психології. До речі, як і Андрій, я закінчую його цього року", - сказала Ліза.

Підпис: "З подружками". Ліза праворуч

Проте, як стверджують джерела ТаблоID, у словах дівчини є кілька неточностей. Насправді Андрій Ющенко вчився у 100-му ліцеї на Подолі.

До того ж, розповів співрозмовник, відверті обійми і поцілунки Андрія і Лізи важко віднести до суто дружніх відносин.

Підпис: "Мій день народження"

Довго шукати нову пасію Андрія Ющенка ТаблоIDу не довелося. Молодша Єфросиніна знайшлася сама... на сайті "Одноклассники.ру".

Вона сміливо розміщує на своїй сторінці свої фото з відпочинку і святкувань у компанії друзів.

Підпис: "Я три роки тому"

Про зв'язок дівчини з Андрієм свідчить рубрика "Друзі". Серед них - донька президента, сестра Андрія Віталіна Ющенко, яка так само сидить на "Одноклассниках".

Крім того, Єлизавета дружить чи то зі справжнім тенісистом і мачо Маратом Сафіним, чи то з його клоном.

Підпис: "С Ленчиком". Як видно, Ліза і "Ленчик" люблять дорогі бренди. Зокрема, сумочки від "Chanel" і "Hermes"

Більше про життя Лізи можна дізнатися з інтерв'ю її сестри Маші.

За її словами, тато дівчат був великим книголюбом і прищепив Лізі і Марії цю любов.

А тепер серія пляжних фото. Ліза (ліворуч) з подружкою у купальниках. Дівчата відпочивали у Дубаях. Фото зроблено на пляжі одного з найдорожчих готелів світу Burj Al Arab
З подружкою Тусею у "Маячку"

Крім того, каже Єфросиніна старша, Ліза поводиться "якось не по роках розумно".

"Ніколи в житті ви не доб'єтеся від неї відповіді на особисті питання про мене. Ліза оберігає приватні подробиці життя нашої родини. І я бачу, що вона не приховує за мене своєї радості. Єлизавета стала хрещеною мамою моєї дочки. Вона безумно хотіла, щоб у мене народилася дівчинка", - розповіла якось Маша "Новому каналу".

Читайте також незабаром на ТаблоID про нову любов колишньої дівчини Андрія Ющенка Анни Павлович

Фото з сайту "Одноклассники. ру", Артема Жавроцького (ТаблоID), прес-служби президента та фото організаторів вечірки Стівена Вебстера

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів