Седокова вчить спокушати і радить не віддаватися одразу

11 лютого 2010, 16:16
Колишня учасниця гурту "ВІА Гра" Аня Седокова вирішила навчити жінок СНД, як правильно спокушати чоловіків.

Напередодні Дня святого Валентина артистка випустила книгу мемуарів з претензійною назвою "Мистецтво спокуси".

"Мистецтво спокуси" я вирішила написати не тому, що я - досконалість. А попри всьому, що відбулося в моєму житті: всім моїм комплексам, моєї невпевненості в собі, моєму почуттю власної меншовартості, всупереч спогадам кинутої маленької дівчинки. Попри всьому цьому я стала тим, хто я є", - заявляє Седокова на своєму сайті.

За словами Ані, її книга - це поради всім тим, хто хоче стати щасливою.

"Адже якщо в мене вийшло, значить у кожної є шанс стати щасливою. Не на словах, а по справжньому", - самовпевнено говорить вона.


Мовляв, всі поради, написані в книзі Седокова випробувала на собі. І, як результат - поруч з нею коханий чоловік її мрії.

"Коли мені виповнилося 25, близькі люди сказали, що я вже нікому не потрібна, що я далеко не молода жінка, у якої все позаду. А "не близькі" за моєю спиною шепотіли, що я дурна і кинута розлучена і вже ніколи не буду щасливою", - приводить уривок з книги "Мистецтво спокуси" "Комсомольская правда".

"Зараз у мене є мій чоловік, вірніше, вже наш - мій і її (доньки). Ми любимо його сильно, але, напевно, не сильніше, ніж він любить нас... Важливо, що у мене є він. Є моя сім'я. І її я збережу, чого б це мені не коштувало", - пишу у своїх мемуарах Аня.

Загалом, значну частину в книзі Седокової займають спогади. Зокрема, артистка пише про невдачі та сексуальний досвід.

"Я зустріла ТОГО САМОГО! Він - красень чоловік. Холостий, спортивний, душа компанії. Під час нашої другої зустрічі його мама сказала: "Я завжди знала, що мої невістку зватимуть Аня". І тут, як кажуть у на в Україні, Остапа понесло", - пише Аня.

"У мене з'їхав дах, і через три тижні після нашого знайомства я заявила йому: "Милий! Ну коли ж я перевезу до тебе свої речі?". Уявіть, заявити таке тридцятирічному холостяку?! Наступного ж дня він сказав мені, що ми не можемо бути разом", - згадує про невдачі співачка.

Є у "Мистецтві спокуси" й поради щодо сексу:

"Що стосується першого сексу.. Тут все дуже індивідуально, але один мій дуже мудрий друг, постійний фігурант списку "Форбс" і улюбленець найкрасивіших і популярних жінок, повторив мені те, що я зараз напишу вам: не віддавайтеся одразу! Чоловіків це дуже заводить".

На думку Седокової, шлях до серця чоловіка лежить саме через постіль, а аж ніяк не через шлунок.

"Те, що секс є фундаментом ваших стосунків, сперечатися не будеш. Жодні найсмачніші котлети не втримають чоловіка, якщо в ліжку у вас буде все не так, як йому треба. Будь розкутою. Робота у "ВІА Грі" навчила мене цьому. Не бійся бути сексі. Здивуй його", - радить Аня.

"Спокушати можна і треба не лише чоловіків. Просто коли ти відчуваєш себе бажаною, ти більш впевнена. А значить все вийде. І це стосується не лише кохання", - говорить екс-"ВІА-Гра", наче маститий психолог.

Фото з блогу Седокової, "Комсомольской правды" та "Папарацци.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів