Дружину Януковича зробили "інтелігенткою". ФОТО

Четвер, 20 травня 2010, 17:23

За три місяці президентства Віктора Януковича про його дружину Людмилу мало що було чутно. Вона рідко коли виходила на люди, не супроводжувала чоловіка у міжнародних вояжах, не проводила яскравих благочинних акцій.

І тут - на тобі! Люся Янукович засвітилася у високому товаристві і отримала статус, якому б позаздрив сам Віктор Федорович.

Поки Януковича било по голові вінком, його дружина Люся стала справжньою інтелігенткою. 

Як з'ясувалося, жінку відзначили на честь 20-річчя з дня створення клубу "Інтелігент", відкритого на базі ліцею при Донецькому держуніверситеті.

Окрім цього, Янукович стала ще й "Берегинею клубу", йдеться на сайті novosti.dn.ua.

Людмилу Янукович неочікувано запросили в "інтелігентки"

"Створити й об'єднати українську інтелігенцію", - таку мету поставив для себе президент клубу народний артист України Вадим Писарєв.

Поки Янукович розбирався з вінком, його дружина відхопила собі звання "Берегині"
Нарешті прйишов "зірковий час" Люсі Янукович 
Людмила Янукович не поспішає змінювати свої костюми на корсети від Дорожкіної 
До речі, Люся Янукович - не єдиний почесний член клубу. До "інтелігентів" вже записалися президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, президент "Шахтаря" Рінат Ахметов, чемпіонка-тусовщиця Ліля Подкопаєва, мер Донецька Олександр Лук'янченко та ректор Донецького національного університету Володимир Шевченко.

"І це ще не межа", - запевняє президент-"інтелігент".

Дружина Януковича в момент становлення "інтелігенткою" 
Жінка не вірить своєму щастю? 

"Ми хочемо, щоб через кілька років в наших лавах була вся інтелігенція України. Нині наша країна як ніколи потребує створення і об'єднання нової еліти, ми повинні самі будувати майбутнє. Потрібно подумати сьогодні про покоління, які будуть жити після нас", - пафосно промовив він. 

А на додачу Люся Янукович ще й квіти отримала 

Цікаво, що Віктор Янукович досі не приєднався до членів клубу. Ще не заслужив?

Фото з сайту Донецької обласної ради та з novosti.dn.ua


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Всі "удари долі" Віті Януковича. ВІДЕО

Народні умільці вже встигли наробити так звані "фотожаби". На цих картинках "сутичка" Януковича з вінком перетворюється одночасно і на комедію, і на хоррор.
Фокус

На гербі Януковича в "сутенерських черевиках" кентавр за кермом

"Проффесорська сім‘я": "Мішкуватим, прямого крою костюмам Януковича (витриманим у стилі брежнєвського політбюро) цілком відповідає й антураж першої леді: зачіска Раїси Максимівни і гардероб приблизно тієї ж епохи"
Останні матеріали
Більше матеріалів