На гербі Януковича в "сутенерських черевиках" кентавр за кермом

14 травня 2010, 16:06
Подружжя президента України Віктора Януковича стало мішенню для підколок російського глянцю.

У травневому номері видання "GQ" Віктор Федорович та його дружина Людмила Олександрівна фігурують на шпальті із підзаголовком "Смаки. Імідж", а далі йде і сама назва статті: "Проффесорська сім‘я".

"Нехай президент України пише в анкеті своє вчене звання з двома помилками, але його численні faux pas складаються у неповторний стиль", - розпочинає матеріал російське видання.

Журнал нагадує своєму читачу і про "проффесора", і про "великого українського поета Чехова", і про "Анну АхмЕтову".

"Настільки ж інтригуючі помилки та обмовки помічені і у зовнішньому вигляді нового лідера братньої країни: більше за все запам'яталися сутенерські черевики зі страусової шкіри, якими Янукович вразив уяву європейської еліти в 2007 році у Страсбурзі", - пише автор статті Євгенія Фєдоровская.


"Мішкуватим, прямого крою костюмам Януковича (витриманим у стилі брежнєвського політбюро) цілком відповідає й антураж першої леді: зачіска Раїси Максимівни і гардероб приблизно тієї ж епохи", - продовжує брати на кпини українського президента журнал.

Костюмам Януковича у стилі брежнєвського політбюро цілком відповідає й "антураж першої леді: зачіска Раїси Максимівни і гардероб приблизно тієї ж епохи"

Як зазначає видання, такий "partner-look" подружжя виглядає особливо зворушливо, якщо згадати про романтичну "цегляну" історію їхнього знайомства.

Нагадало видання і про чудові Людмилині "наколоті апельсини", якими нібито пригощають помаранчевих повстанців заокеанські емісари".

Після цього виходу пані Янукович у 2004-му вона рідко коли з‘являється на люди. Та й коли чоловік її став президентом, Людмила Олександрівна у Київ не перебралася - мовляв, за трьома онуками ходить.

Далі журнал пише про стиль місіс Янукович: "Видно, тому жодними іміджмейкерами поруч з її гардеробом поки не пахне. Одягається Людмила досить фантазійно, віддає перевагу брючним костюмам або довгим спідницям".

При цьому, як зауважує "GQ", під час останньої передвиборної кампанії над самим Віктором Федоровичем стилісти попрацювали:

"... Явних ляпів не було. Темні однобортні костюми на три ґудзики, червона або блакитна краватка, біла сорочка. Варіант надійний, не підкопаєшся".

В цілому, автор статті пропонує особливо Януковича за його стиль та образ не травити.

"Злі сноби можуть перемигуватися за спинами президентської пари скільки їм завгодно, але чи можна вимагати вродженої грамотності та смаку від хлопця, який виріс у робочому селищі, де кожен другий чоловік має судимості?" - пускає таку собі невинну фразу авторка.

Підпис під фото з Януковичем у журналі: "Костюм темний, однобортний, на трьох ґудзиках, найчастіше "Вrіоnі". Безпечний вибір для чоловіка зростом під два метри, не обтяженого тонким естетичним чуттям

Як пише журнал, вишуканим манерам, які личать главі держави, Янукович вчиться просто зараз, і хоча виходить поки не дуже, прогрес таки є.

Автор статті вказує на те, що Янукович орієнтується на "найближчий і доступний приклад - лідерів братньої Росії". Мовляв, спортивні захоплення - теніс і боротьба - поєднують його відразу з двома російськими президентами. "...Плюс уроки гольфу (все-таки Європа Україні теж не чужа)", - йдеться у статті.

"Домашні тварини? Звичайно, два Лабрадори. У Януковича є ще одне спільне з Путіним хобі: мінятися годинниками із простим народом. У 2005-му в Бердянську спритний пенсіонер виміняв у майбутнього президента Zenith Class Elite Reserve de Marche", - нагадує глянець.

Дубль два, як пише журнал, стався торік, коли Янукович подарував сільському хлопчикові іменний годинник і мобільник.

"Зараз президент нерідко вигулює хронограф Blancpain Lеmаn 2100 Time Zone з індикатором "день-ніч" і другим часовим поясом - усе це просто необхідно людині, яка працює на благо нації цілодобово і в усіх часових поясах", - зауважує "GQ".

Видання також нагадує, що у 2005-му Янукович вийшов на публіку у дешевому корпоративному годиннику Альфа-Банку, але відтоді засвітив цяцьки Zenith, Blancpain і IWC.

А останнім часом, як наголошує журнал, Янукович взяв курс на зближення з народом:

"Якими б кумедними не були потуги хлопця з шахтарської сім‘ї вибитися в еліту, зараз задачу досягнуто - вище лізти нема куди. Тепер ціль інша - бути ближче до народу".

Людмила Янукович до народу не йде, а Янукович так і рветься

"Янукович все частіше з'являється без краватки, а то й у светрі, та з гітарою. Як і належить демократичному президентові демократичної країни. Такому, як, приміром, Дмитро Медведєв - той теж любить ходити у светрі", - іронізує журнал.

Для досягнення повного ефекту видання наводить знімок сімейного герба Януковичів. Цю красу Віктору Федоровичу нібито подарували друзі ще у 2001-му році.

"У ньому багато золота - знак багатства, справедливості та великодушності. І маса іншого символізму", - анонсує журнал. Так, на гербі виписаний девіз "проффесора" "Superabo", що у перекладі означає "Усе здолаю".

Троянда на тлі вугільного терикона запозичена з донецького герба - це знак губернаторської влади. Пальмові гілки символізують перемогу, а тигри - знак Януковича за китайським календарем.

Більше того, на гербі Януковича є кентавр. Та й не простий, а з кермом! Автомобільне кермо у руках кентавра символізує пристрасть Януковича до водіння. Як нагадує журнал, в автопарку Януковичів переважають позашляховики американських марок: "Jeep", "Chevrolet" і "Hummer".

Фамільний герб Януковичів

Фото "GQ" та з архівів "Острова"

Скан сторінки "GQ" з форума "УП"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів