"Регіонал" у Раді розглядав царські апартаменти. Фото

24 вересня 2010, 18:11

Українські депутати мають тисячу і один спосіб убити час під час пленарних засідань у Верховній Раді.

Можна читати свіжу пресу, розглядати голих жінок на обкладинках журналів, розгадувати кросворди і навіть дивитися фільми з елементами еротики.

Але поки одні нардепи бавляться у пісочнику, інші - займаються грають у дорослі ігри. Так, нещодавно ТаблоID писав про те, як Віктор Янукович-молодиший на засіданні парламенту замість того, щоб голосувати, вивчав характеристики крутого джипу.

А цього тижня фотограф Влад Содель зафіксував ще більш цікаву сцену - "регіонал" Григорій Смітюх під час засідання ділиться зі своїм колегою по фракції Юрієм Болдирєвим своїми міркуваннями на предмет планування апартаментів площею близько 120 м².


Як видно з фото креслень, ці апартаменти будуються чи будуватимуться в селищі Лівадія біля Ялти.

У вулиці, на якій зводиться будинок, ще не має назви. Але "регіонал" явно цікавиться будинком № 60 в житловому кооперативі "Лівадійський".

Смітюх намилився прикупити чергові шикарні апартаменти?

Судячи з плану, апартаменти, якими зайнята увага Смітюха, - царські. Наприклад, висота стелі - 3,3 метри, а довжина від входу до еркера - 21 метр у довжину.

На нижньому плані видно пропозиції проектувальників - обідній стіл і диван.

"Регіонал" Смітюх явно знається на елітному житлі. Так, раніше журналісти писали про його помітний слід у схемі виведення з держвласності скандальної резиденції "Межигір'я" на користь Віктора Януковича.

Крім того, свого часу Смітюх був заступником керівника Державного управління справами. Тоді ж у його власності до його рук перейшло кілька "ласих" об'єктів - база відпочинку Кабміну, старовинний особняк на вулиці Липській, де зараз знаходиться офіс Партії Регіонів, а також будівля у дворі адміністрації президента.

Згодом цей об'єкт виріс у скандальний багатоповерховий будинок, де з вікон можна заглядати прямо в кабінет президента України.

"Регіонал" Смітюх

Тепер же Смітюх, очевидно, зацікавився нерухомістю Криму.

Смітюх опинився в "дурній компанії"

До речі, Смітюх вже не вперше потрапляє в об'єктив за "пікантним" заняттям. Колись він опинився в числі тих депутатів, які розглядали чоловічі геніталії прямо на засіданні Верховної Ради.

Фото Влада Соделя, з сайту Партії регіонів, "Багнет"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів