Окунська втратила страх і хоче захищати усіх дітей

П'ятниця, 1 липня 2011, 16:32

Колишня дружина бютівця Сергія Власенка Наталя Окунська вирішила захищати права дітей в Україні.

"Сьогодні я провела прес-конференцію на УНІАНі про громадську організацію, що стартує, з захисту прав наших дітей. Мета - домогтися від влади поправок у законодавстві, що захищають права наших дітей на житло й аліменти після розлучень. А також встановлення законом адекватного прожиткового мінімуму для дитини. Хто зі мною?" - написала у п‘ятницю Окунська на своїй сторінці у "Facebook"

"На жаль, на своєму особистому прикладі, а також на прикладі багатьох інших історій, з якими мене познайомили за останні три роки, я зрозуміла, що необхідно з цим щось робити. І вже настав час якимось чином почати захищати наших дітей", - зазначила жінка, пише "Обком" із посиланням на "УНІАН".

Окунська після своїх чотирьох, готова усіх дітей захищати 

Ясна річ, у ході прес-конференції Окунська не змогла не наголосити на тому, що вона багатодітна мати:

"Я прийшла сюди як мати чотирьох дітей, яка не один рік намагається домогтися справедливості у ставленні до своїх дітей. Мій колишній чоловік Сергій Власенко, який так багато на сьогоднішній день говорить про мораль і справедливість, порушив права власних дітей. І я вже протягом понад двох років намагаюся якимось чином з цим боротися".

Окунська пояснила, що після розлучення підписала "мирову" угоду з Власенком, бо боялася його помсти.

"Переді мною стояв чоловік, який був в одній особі і депутатом, і заступником податкової адміністрації, і бізнесменом, і адвокатом, який неодноразово погрожував, що розправиться зі мною у судах", - сказала вона.

 Окунська вже не боїться помсти Власенка?

На думку Окунської, необхідно створити громадську організацію з захисту прав дітей, яка буде займатися питаннями прав дітей.

"І в обов'язковому порядку необхідно змінити наше законодавство, яке порушує ці права", - впевнена білявка.

Також екс-дружина Власенка попросила не пов'язувати її нинішню заяву з тим, що зараз її екс є захисником колишнього прем‘єра Тимошенко.

Нагадаємо, минулого тижня Наталя Окунська, як пише "Обком", зіграла роль "рояля у кущах" в ефірі Савіка Шустера. Як раніше писав ТаблоID, жінка вимагала слова під час виступу Власенка у прямому ефірі.

Фото з "Facebook" Окунської, а також фото "Main People"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Окунська заявляє, що її побив Власенко, а БЮТівець каже про шизофренію

Окунська заявила, що її колишній чоловік Власенко підняв на неї руку на очах у її дочки та соціального працівника. Водночас депутат, коментуючи заяву колишньої коханої, заговорив про шизофренію
Фокус

Окунська відвоювала доньок у Власенка

"Вчора Власенко програв мені першу інстанцію у Печерському суді за місцем проживання дочок, яка тривала 16 місяців", - повідомила Окунська ТаблоIDу.
Скандал

Окунська: Власенка побили. ВІДЕО

Екс-дружина Сергія Власенка: "Я думаю..... Що Бог бачить ВСЕ ! Сподіваюся, що мій колишній чоловік відчув те почуття болю, яке відчуваю я вже 2 роки і той фізичний біль, який я відчувала, коли він мене бив!"
Останні матеріали
Більше матеріалів