Національну сукню для "Міс Всесвіт" перероблять

14 серпня 2011, 17:13

Національний костюм, в якому Олеся Стефанко мала представляти Україну на конкурсі краси "Міс Всесвіт", перероблять.

Про це розповіла член оргкомітету конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Анна Філімонова "Gazeta.ua".

"З естетичної сторони сукня не відповідає рівню "Міс Всесвіт". Дизайнер зараз її переробляє. Якщо зробить такою, як треба, то ми її будемо використовувати. Якщо ні, будемо брати інші варіанти", - сказала Філімонова.

Сукню "Калина" для представниці України на конкурсі краси перероблять

Нагадаємо, презентація національного вбрання "Міс Україна-Вессвіт-2011" відбулася 9-го серпня у київському ботанічному саду. Автором сукні виступила молода дизайнерка Анастасія Іванова.


"…Просто цього року трошки невдало вийшов костюм, і ми його переробляємо. Настя талановита дівчинка, вона його переробить, доробить", - пояснила одна з організаторів "Міс Україна-Всесвіт".

Організатори "Міс Україна-Всесвіт": "Просто цього року трошки невдало вийшов костюм..."

Філімонова підкреслила, що сукні хочуть додати блиску.

"Треба трохи переробити крила, щоб вони не були на передньому плані, а були позаду. Щоб були більш ніжними. Треба більш масивний пояс, трошки переробити спідницю. Цей костюм в житті виглядає непогано, але на екрані і на фотографіях він виглядає простакувато...," – визнала жінка.

"…Костюм ми зробимо таким, щоб він шикарно виглядав по телебаченню. Ми зробимо його більш карнавальним, яскравішим, додамо більше блиску", - додала вона.

"Дитсадковому" вбранню хочуть додати блиску

За словами Філімонової, костюм, можливо, візьмуть із Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара".

"Справжній український костюм, який носили справжні українки. Крім того, ми дуже давно хочемо зробити костюм козака. І автором його буде український дизайнер Марина Асаулюк", - повідомила жінка.

Фото надані оргкомітетом конкурсу "Міс Україна-Всесвіт"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів