Черновецький коханку засипав пелюстками троянд. ФОТО жінки

19 серпня 2011, 15:04

Мер Києва Леонід Черновецький возив коханку на відпочинок та засипав її під‘їзд пелюстками троянд. У свою чергу шатенка Олена Савчук проводила чимало часу за зачиненими дверима у кабінеті градоначальника.

Поки законна дружина "Льоні-Космоса" Аліна Айвазова готується забрати свою заяву про розлучення, у пресі з‘являються все нові факти про коханку мера Олену Савчук.

40-річна Олена Савчук мала освіту менеджера і трудилася у мерії в управлінні у зв'язках зі ЗМІ. Як розповіли співробітники Київської міської адміністрації, вона завжди намагалася бути у тіні, не афішувала своїх стосунків з Черновецьким, пише "Сегодня".

Уперше шатенка модельної зовнішності прийшла на роботу до мера наприкінці 2008-го року. У Савчук було довге волосся, туфлі на височенних шпильках, жінка була одягнена з голочки.


"Тодішня начальниця Марина Лахно нам сказала, що тепер у нас буде працювати Олена Савчук. Прошу жодних завдань їй не давати. Якщо тільки підписати якийсь лист або документ у мера, вона це зробить дуже швидко", - згадують колишні співробітники мерії.

У перший робочий день у КМДА Савчук прийшла разом з мамою - пастором Софією Жукотанською. Влаштувати Олену заступником начальника главку відразу не вийшло - у неї не було стажу роботи на держслужбі. Тому вона стала головним спеціалістом, але кабінет їй виділили окремий, призначений для першого заступника начальника управління.

На цьому знімку, як кажуть, зображено коханку Черновецького Лєну Савчук

Тоді ж поповзли чутки, що на роботу її влаштував сам Леонід Черновецький.

"Говорили, що Олена була зі своєю мамою на дні народження мера, він відзначав його в ресторані, там було кілька сотень осіб, дуже багато відомих людей. І тоді нібито мер їй сказав: "Як, ти не працюєш? То приходь до нас", - кажуть співробітники мерії.

До слова, екс-керівник главку мерії Марина Лахно запевняє, що Савчук пройшла на роботу за конкурсом:

"Ні, мер її не лобіював! І її маму я навіть не знаю. Ми самі давали оголошення про вакансії, до нас приходило багато кандидатів, і хоча у неї не було досвіду роботи, але вона мала вищу освіту. В управлінні в її обов'язки входило відповідати на листи громадян".

У самому главку про Олену Савчук говорили різне: одні - що вона дуже конфліктна і не комунікабельна, а більшу частину робочого часу проводить у соцмережах. А інші навпаки називають її доброю і чуйною людиною.

Подейкують, коханка мера була "головною за підписами" у мера.

"Вона вільно заходила до нього в кабінет на 9 поверсі. Могла подовгу просиджувати там, але якщо вона була там, то більше нікого не впускали, всі мали чекати у приймальні. Поверталася Олена від мера у романтичному настрої, вся така замислена. А одного разу принесла величезну плюшеву іграшку, яку посадила собі на стіл, - Леонід Михайлович подарував", - розповіли у мерії.

Савчук, кажуть, частенько брала відпустку - то офіційно, то просто за свій рахунок. Іноді її відпустки збігалися з від'їздом мера.

Леонід Михайлович зі своєю "тещею поза законом" з "Посольства Божого"

Одного разу по главку поширилися чутки, що Олену бачили у ресторані в Ізраїлі у компанії мера.

"Причому вона не завжди писала заяви на відпустку, могла просто зателефонувати Марині і сказати, що її не буде, а заява писалася заднім числом. Але стосунки з мером не афішувала", - кажуть у мерії.

Однак не лише працівники мерії, а й парафіяни "Посольства Божого" здогадувалися, що між Черновецьким та Савчук дещо більше, ніж робочі стосунки.

"Роман між Леонідом Черновецьким та Оленою Савчук почався років три тому. Олена вже давно у розлученні. Вона взагалі недовго заміжня була. Її чоловіка ми ніколи у церкві не бачили, приходила тільки вона. Потім кудись зникла, можливо, виїхала з Києва, а через рік-другий знову з'явилася", - розповіла "Комсомольській правді в Україні" одна з колишніх парафіянок церкви.

У той час мати Олени Софія Жукотанська стала пастором і розповіла, що в доньки не склалися стосунки у шлюбі. А за деякий час вже говорили, що Олена пішла працювати в міськадміністрацію - на посаду її буцімто влаштував Леонід Черновецький на прохання Софії.

"Ось тоді між ним і Оленою нібито спалахнув службовий роман. Олена - жінка симпатична, скромна, виховує дитину сама. Але до церкви з Черновецьким вони ніколи разом не приходили", - додала співрозмовниця.

Деякі подробиці про кохання мера і Савчук розповіли її сусіди. Наскільки відомо, що Олена мешкає у чотирикімнатній квартирі на Дніпровській набережній.

От тільки Айвазова передумала розлучатися...

"Всі знають тут її як коханку Черновецького. Я її вже півроку не бачила. Два роки тому він (мер) приїжджав до неї на чорній машині. Спершу з двома машинами супроводу, потім - з однією. Не зупинявся біля її під'їзду. Їхав до першого. Вона виходила, сідала і вони їхали", - розповіла одна з мешканок будинку "Gazeta.ua".

За словами співрозмовниці, саме Черновецький і купив коханці шикарну квартиру.

"...Євроремонт зробив, обставили так, що ого-го. Її не можна засуджувати: вона самотня жінка, з дитиною. Хоч не собі, так дитині", - додала сусідка.

"Черновецький їздить до неї вже два роки. Одного разу засипав пелюстками троянд дорогу від входу в під'їзд до її квартири на дев'ятому поверсі", - розповіла ще одна жінка, яка мешкає неподалік від Савчук.

Нагадаємо, за чутками, наразі кохана Леоніда Михайловича чекає на другу дитину - вже від нього.

"Олена вагітна, скоро має народити. Зараз живе в Одесі", - стверджує адвокат Іван Боднарук, який допомагає обдуреним вкладникам компанії "Кінгз Кепітал".

Цікаво, що інтерес до інтимного життя Черновецьких настільки розбурхав жовту пресу, що у ЗМІ почали з‘являтися фотографії вже й другої "коханки Льоні-Космоса".

Фото "Комсомольської правди в Україні" , "Сегодня" та "Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів