Черновецький визнав, що має коханку. Айвазова хоче грошей

23 серпня 2011, 16:52

Мер Києва Леонід Черновецький визнав, що в нього є коханка, але запевняє, що поки її не запліднив. У свою чергу дружина Черновецького Аліна Айвазова заявила, що готова відпустити чоловіка за умови поділу майна порівну.

Поки Айвазова розповідала, що відкликала позов про розлучення через дітей, Черновецький встиг заявити, що розставання їхнє неминуче. Окрім того Леонід Михайлович зробив сенсаційну заяву: вони з дружиною не мають сексу вже багато років.

"По-перше, те, що відбувається сьогодні в моїй сім‘ї, точніше у стосунках між мною і моєю дружиною, логічно обов'язково завершиться розлученням. Оскільки ми не живемо разом, як чоловік і дружина, вже дуже багато років", - заявив він в інтерв‘ю "Forum".

"І, незважаючи на це, я відчуваю до моєї дружини щиру повагу, як до матері моїх дітей і жінку, яку я кохав протягом багатьох років", - додав він.


У Черновецького давно нема сексу з Айвазовою

Також Леонід Михайлович визнав, що сьогодні упадає за Оленою Савчук.

"По-друге, Олена Савчук, до якої я сьогодні залицяюся, і з якою у мене склалися стосунки, а тим більше її мати, пастор Софія Жукотанська, яка ніколи не заохочувала мої залицяння, не мають до мого розлучення зовсім ніякого відношення", - запевнив він.

"Більше того, пастор Софія, вірна християнським принципам, всіляко перешкоджала нашим зустрічам. Що ж стосується Олени Савчук, то будь-яка людина, яка більш-менш близько її знає, може охарактеризувати її як скромну і безкорисливу жінку і просто хорошу людину. Знаю, що вона не претендує на жодні матеріальні блага, а лише вимагає щирості та поваги у наших стосунках", - запевнив Черновецький.

Черновецький визнав, що упадає за Оленою Савчук
Мер Києва вірить, що його коханка не хоче його грошей

При цьому мер Києва визнав, що зраджував Айвазовій.

"І на завершення. На жаль, я, як і багато чоловіків, був грішний у стосунках зі своєю дружиною. Але я не збираюся сповідатися перед людьми, а роблю це щонеділі у православній церкві", - наголосив він.

"Але те, що сьогодні відбувається між мною і Оленою, стосується тільки нас двох. Це серйозні стосунки між двома дорослими людьми. Всі розмови про її вагітність до заміжжя - брудна брехня! Вона ніколи не дозволила б собі мати дитину поза шлюбом", - зазначив він.

Черновецький грішив перед Айвазовою із Савчук
Олена з сином

Після цих заяв дружина Черновецького Айвазова оголосила, що готова дати йому розлучення, пише "Сегодня".

"Вперше за всю історію своєї політичної кар'єри мій чоловік сказав правду, і до цього його спонукало моє інтерв'ю. Він кохає Олену Савчук? Я дуже цьому рада, і я із задоволенням дам розлучення, але за умови, що все майно ми ділимо, як і належить за законом, навпіл", - заявила Айвазова.

Айвазова дасть розлучення, але хочу половину спільного майна

Нагадаємо, у нещодавньому інтерв'ю Айвазова розповіла, що, дізнавшись про коханку Черновецького, подала на розлучення, але на прохання дітей відкликала позов.

Фото dnews та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів