Айвазова про Черновецького: У нього з 6 класу проблеми з алкоголем

23 серпня 2011, 12:15

Дружина мера Києва Аліна Айвазова розповіла, чому передумала розлучатися з Леонідом Черновецьким, як Льоня-Космос міг стати бомжем-алкашем, і як поставилася до коханки чоловіка.

Своє бажання розлучитися з Черновецьким Айвазова "Сегодня" пояснила прагненням привернути увагу.

"Я привертаю увагу всіх чоловіків, щоб вони кохали своїх дружин так, як кохає мене мій чоловік. Я хочу, щоб всі чоловіки знали, що не треба мати мільйони, щоб жінки потопали у квітах, як у мене це відбувається щоденно", - каже Айвазова.

"Можна збирати конвалії, маки, ромашки на полі - і ваша дружина буде щаслива, буде знати, що ви її кохаєте. І для цього не потрібні великі гроші, тільки особисте бажання. Моя бабуся у Тбілісі вирощувала на балконі троянди, і коли я виходила заміж, вона мене ними обсипала", - згадує жіночка.


Що ж до чуток про коханку мера Олену Савченко, то Айвазова вирішила повірити Черновецькому, що все це маячня.

"Льоня мені сказав, що це все маячня - про "красуню-секретарку", з якою він нібито кудись літав. Він нікуди ні з ким не літав. І все життя він кохав мене, а я кохала його".

Айвазова подала на розлучення, щоб привернути увагу чоловіків

На розлучення Айвазова подала, судячи з її слів, через ревнощі:

"Мені телефонували і розповідали, що у нього є молода гарна жінка, з якою він їздить відпочивати. Я вважаю, що і я гарна, як і будь-яка жінка, яка стежить за собою. Але я східна жінка, і я ревнива, як і всі ті жінки, які кохають своїх чоловіків. І я не можу спокійно реагувати, коли мій чоловік посилає листівки, і не тільки своїм бабусям, а дівчатам".

"Гадаю, жінки мене зрозуміють. Я подала позов, щоб привернути увагу публіки і підняти рейтинг свого чоловіка. Але найголовніше, я хочу підняти рейтинг усіх жінок", - додала Айвазова.

Втім, незабаром дружина Черновецького передумала розлучатись.

Дружина Черновецького мера приревнувала до коханки

"Льоня мені зателефонував і лише сказав, що дуже мене кохає. Він дуже весь цей час хвилювався, як і наші діти, коли дізналися про позов. Кажуть: "Мама, ну ти можеш заспокоїтися?". А я їм кажу: "Ну як я можу заспокоїтися, якщо ваш тато весь час пише листи якимось жінкам, комусь допомагає?". Я ж теж жива жінка", - побідкалася Айвазова.

"Діти в підсумку нас і помирили. Мене багато що пов'язує з Льонею, і не лише сім'я. Ми друзі і завжди ними залишимося, партнери", - резюмувала жінка.

Також Айвазова нагадала, що у становленні Черновецького велику роль відіграв її батько Степан Айвазов.

"Розумієте, мій батько був проти нашого шлюбу настільки, що у нього навіть стався інфаркт. Так, він зробив нам шикарне весілля на 400 осіб. Він щомісяця нам допомагав, коли ми переїхали до Києва, коли були маленькі діти, і я ще не працювала . Він висилав нам по 500 рублів", - згадує вона.

Черновецьких помирили діти

"Мій тато був дуже багатою людиною. У нього були цілі фабрики і ательє з пошиття взуття, ювелірні майстерні, антикваріат. Він закуповував верстати, брав в оренду приміщення, малював ескізи для ювелірки. І в мене такі здібності", - похвалилася Айвазова.

За словами Аліни, вона з дитинства рахувала мішки грошей.

"Він випускав кросівки, спортивні костюми Adidas, в яких ходив весь Союз. І це було ще в 70-і роки. Я з дитинства в перлах і діамантах. Мій тато приносив ввечері виручку - мішки грошей. І моя задача була розділити її на три купки по 10 000 радянських рублів для розподілу між засновниками. І не дай бог мені було помилитися хоча б на один рубль! Я зганьбила б батька в очах партнерів", - розповіла вона.

Айвазова до розкошів і грошей звикла змалку

"...Для Льоні, його становлення, тато зробив дуже багато. Я росла хоч і в дуже багатій сім‘ї, але в суворих умовах, у нас були традиції. А Льоня, якого виховувала одна мама-сибірячка, дуже гарна жінка з дуже важкою долею (вона втратила кількох дітей), царство їй небесне, яку у 13 років практично зґвалтували, мріяв про велику міцну хорошу сім'ю. Він її отримав", - сказала Айвазова.

Причому, як впевнена жінка, без тестя і без неї самої Черновецький взагалі б спився:

"Так, тато допомагав. Та де б Льоня зараз був, якби не тато і я?!! Він би точно став би алкоголіком і в якійсь канаві валявся. У нього ще з 6 класу проблеми з алкоголем. Так, він відбувся завдяки татові".

Загалом, Айвазова практично вважає, що у їхній із мером сім‘ї вона - голова.

"В якійсь мірі. Я дуже владна жінка. Хоча Стьопа каже - ти мама і сувора, і добра однаково", - зауважила Айвазова.

Як відомо, дружина мера Києва наразі перебуває у Сполучених Штатах Америки, у Лос-Анджелесі.

"Та де б Льоня зараз був, якби не тато і я?!! Він би точно став би алкоголіком і в якійсь канаві валявся"

"Так. Я тут уже третій місяць, на лікуванні, лікую суглоби. Але вже добре почуваюся", - запевнила вона.

У США жіночка розважається:

"Тут, в Америці, в Лос-Анджелесі, я ходжу, бомжів з ресторану годую - за $ 100. А одному iPad віддала, в якому було записано 500 російських пісень. Мені його друг подарував, щоб мені було не нудно. Але бомж сидів такий нещасний, мені його шкода стало..."

Як зізналася Айвазова, все вона робити, на даль, не встигає.

"Я більше хочу онуками займатися. Я і зараз ними багато займаюся. Завдяки мені у них все за розкладом - вони займаються іноземними мовами і навіть маленький Льонічка, син Стьопи. Я стежу за їхнім меню і купую їм екологічно чисті продукти", - наголосила дружина Черновецького.

"А ще пишу книгу. Надиктовую. І починаю з дитинства - воно в мене було дуже цікаве", - запевнила вона.

Наразі Айвазова пише книгу

За словами Айвазової, її чоловік зараз перебуває у Грузії, мовляв, любить там бувати. А на закид щодо ізраїльського громадянства дружина Черновецького відповіла:

"Послухайте, ну це просто смішно. Навіщо нам це? Якщо б ми хотіли кудись поїхати, давно б це зробили. І не треба плутати вид на проживання і громадянство. Це різні речі, як юрист вам кажу".

Водночас Айвазова додала, що все ж для неї і Черновецького їхня країна - це Україна.

"Але наша країна - Україна. Ми хочемо в ній жити. Я повернуся у вересні - з гарним настроєм, схудла на 15 кілограмів. Ви тільки Льоню мого не чіпайте. Гаразд? Він хороший", - наостанок попросила Айвазова.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів