Янукович у 90-х скидався на гопника і змусив лизати собі руки

21 вересня 2011, 14:32

Президент Віктор Янукович, "наче довгоноги журавель", майже жорстокістю змусив лизати собі руки. А "Люда з цеглинками" вважала себе не "якоюсь забитою".

Інтернет-видання "Остров" опублікувало статтю 14-річної давнини про сім'ю Януковичів.

Нині покійний письменник Анатолій Мартинов починає статтю з розповіді про вбивство на полюванні, яким бавилися Януковичі чоловічої статі. Тоді застрелили вепра, і білував його старший син нинішнього президента Олександр. А 9-класник Вітя допомагав старшому братові.

- Хто завалив? - запитав єгер.


Старший брат кивнув на молодшого:

- Першим пострілом, наповал. У вухо.

Янукович у стилі гопника з дружиною і синами десь 14 років тому

Як пізніше розповіла дружина Януковича, нинішня перша леді Людмила Олександрівна, навіть якщо вбив не молодший син, Віктор Федорович не зізнається.

"От ви згадали про полювання. Рушниця в домі - це вже проблема з проблем. Допускати до нього дітей або вішати на стіну? Пам'ятаю випадок, коли сусідський хлопчик хлопнув батькові просто у серце. А щодо того кабана... Може, його поклали двома пострілами, та хіба батько зізнається? Він для синів незаперечний авторитет, і діти для нього теж. Оголосили, що вбив молодший - нехай так і буде", - зазначила 14 років тому Людмила Олександрівна.

До речі, саме Людмилу Янукович автор статті називає "головною фігурою в домі". Згадав він і про знайомство Віті та Люсі, і про злощасні цеглинки.

За словами Мартинова, Янукович в юності "сходнями стрибав, наче довгоногий журавель".

"А ввечері були, як водиться у єнакіївських дівчат, кіно, гітара. І щовечірні побачення з Віктором (йдеться про Віктора-батька). Люді так хотілося, щоб кароокого молодого чоловіка вулиця благородно називала кавалером. Але баба Василівна, здаля забачивши знайому фігуру залицяльника, як на зло кричала на всю вулицю "Людко! Оно твій півторишник чапає!" Хоч провалися", - пише автор.

У цій же статті, нинішня перша леді, яка прославилася свого часу наколотими апельсинами, стверджує - ніяка вона не затуркана.

"У його (чоловікові) чоловічі справи не втручаюся. І не тому, що я якась забита, у мене характер теж суворий, просто знаю, що втручатися марно", - казала Люся.

Люся Янукович: "У його чоловічі справи не втручаюся. І не тому, що я якась забита..."

"Однак як дружина, мати, господиня я всю чоловічу трійку міцно тримаю у своєму кулачку. Вони, правда, не заперечують, та й я своїх жіночих секретів не розкриваю. А часу у мене ще менше, ніж у чоловіка. О п'ятій ранку вже на ногах. Адже трьох мужиків треба нагодувати, відпрасувати, випровадити", - додала жінка.

"Бог послав нам двох хлопців. Ну що я могла вдіяти, якщо ще повзунками вони тяглися до баті! Менший ще носив штани з помочами, але батько з обома ходив у спортзал. В басейн. Все - утрьох, все - по можливості на рівних, по-чоловічому. Та ще, о Господи, всі троє по зодіаку - Раки ", - розповідала нинішня перша леді 14 років тому.

У своїй статті письменник Мартинов поділився, що й собі бував на дачі Януковичів.

"Коли Саша тільки до школи пішов, стягнулося єнакіївське сімейство на хатинку", - писав він. На дачі у Януковичів жили три кішки і дві собаки у вольєрі, обидві дуже шерстисті.

"Навесні вичісувати шерсть у псів - улюблена робота батька (Віктора Януковича). Чеше він ретельно, довго, може, про щось своє думає. Так от. Ковбой любить, коли його вичісують, аж хвостом виляє, а для другої собаки чомусь то радості в цьому мало. Терпить, потім зуби показує, а то і хапати починає ", - розповідала Люся.

Як пише "Остров", тоді Віктор Федорович "строгістю, майже жорстокістю" змусив собаку вилизувати йому руки.

"Одного разу Віктора це дуже зачепило, і пішла якась дуель між господарем і величезним псом. "Він не тільки терпіти буде моє добро, а дружити з кішкою. Не можна бути таким злим, нехай добрішає". Собаку він переміг строгістю, майже жорстокістю, і тепер кусака при вичісування лиже господареві руку. А одного разу приїхали і зойкнули: було холодно, пес спав калачиком, а всередині примостився кіт", - передає слова Людмили Олександрівни автор статті.

Янукович любить вичісувати шерсть

Незручність перед батьком відчував свого часу і старший син Януковича, Олександр.

"Єдине, в чому відчуває "незручність" перед батьком, який мав у єнакіївській юності прізвисько "високий",- обігнав його у зрості. А батько - це треба знати - не любить, коли його обганяють. Він і за кермом такий, і на роботі..," - стверджував автор статті.

До речі, Олександр Янукович, який зараз значиться поміж найбагатшими людьми України, в дитинстві та юнацтві любив майструвати моделі літаків, вітрильників, кораблів. А ще школярем захопився блешнями для спінінга.

"Довго саморобну "рибку" Саша тягав по воді у ванні і все ж змусив її плавати, як живу. Пізніше, вже на річці, на цю штуковину чарівно йшов судак", - запевняв Мартинов.

Крім того, письменник називав Олександра Януковича "стоматолог з великою клієнтурою" і "визнаний білувальник дичини".

А портрет Януковича-старшого автор статті доповнив розповіддю про крадіжку мазуту.

Мовляв, якось взимку Януковичу (тоді ще першому заступнику голови облдержадміністрації) довелося "рятувати" електростанцію. Мазуту залишалося до ранку і поповнити запаси було нічим. Зрештою знайшли десять цистерн мазуту, але товар був чужий і йшов транзитом в іншу область.

"Мазут чужий, красти не будемо!" - Сказали Януковичу.

"Я буду! - відрізав Янукович. - Відповідальність беру на себе", - процитував Мартинов.

Втім, як наголосив письменник, тоді Віктор Федорович "не вкрав, як "доброзичливці" потім писали, а позичив..."

А закінчується історія про Януковичів великою "зрадою". Виявляється, у 1997-му році Віктор Федорович клявся не їхати з Донбасу... Правда, тоді у нього ще не було Межигір'я...

"Я кулик з місцевого болота і міняти його не збираюся... Люблю Донбас - це навічно І хочу з болота зробити синє море. Я кинув свій якір у своєму море. Навічно", - казав Янукович.

Копія статті і зображення з "Острова", а також фото з сайту президента та сайту www.mospat.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів