Айвазова: Те, що у Черновецького в мізках, я вже прокакала

28 вересня 2011, 11:35

Бізнесвумен Аліна Айвазова не займалася сексом з мером Києва вже не 8, а 14 років. Окрім того, як запевняє чинна дружина Леонід Черновецького, через нього вона робила операції з гінекології. Окрім того, жінка натякнула, що в образу себе не дасть і давно вже "зробила" Льоню-Космоса.

Про все це Аліна Степанівна розповіла в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

За словами Айвазової, "завдяки" Черновецькому вона перенесла кілька операцій з гінекології. Натякнула Аліна Степанівна і на те, що чоловік іноді піднімав на неї руку.

Черновецький бив Айвазову?

Лягти під ніж хірурга Аліну Степанівну, за її словами, змусили стреси, які "підкидав" їй Леонід Михайлович.


"Вісім років тому я втекла з країни, бо за мною ганявся мій чоловік. Він приходив до мене і влаштовував скандали, є свідки... Слухайте, що вам розповідати, що він все життя мене бив? У кожній родині є свої проблеми", - сказала Айвазова.

Також жінка обмовилася, що не спала із чоловіком не 8 років, як казала раніше, а 14.

"Він нещасна людина, якій я ще хочу допомогти. Я його люблю, як людину. Секс і любов - це різні речі. Яка різниця, що я з 42 років з ним не спала. Він мені не потрібний як чоловік, але потрібен як батько моїх дітей. Я все робила заради дітей..," - стверджує 56-річна Айвазова.

Мер Києва не виконує подружній обов'язок вже 14 років?

За словами Аліни, зараз вона живе за рахунок здачі в оренду власних нежитлових площ.

"Зараз я здаю свою нерухомість під магазини і отримую за це близько 30-40 тисяч доларів на місяць. Мені цих грошей цілком вистачає," - запевняє вона.

"Те, що у Черновецького зараз в мізках, у мене, вибачте за грубість, давно - в дупі..."

Також на Айвазову записані столична квартира у Кріпосному провулку, величезні апартаменти у 800 квадратів неподалік від гори Ай-Петрі в Криму і будинок в німецькому Баден-Бадені.

"Спільне сімейне майно при розлученні ділиться навпіл, але в документах записано, що нерухомість в Криму та Баден-Бадені куплена на мої особисті гроші, тож вона залишиться в мене", - каже Аліна Степанівна.

При цьому Айвазова натякає, що набагато розумніша за Черновецького.

"Я дуже грамотна і дуже розумна жінка. Те, що у нього зараз в мізках, у мене, вибачте за грубість, давно - в дупі, я все це вже прокакала. Що б він не робив, але я його вже зробила", - підкреслено заявила вона.

Фото з сімейного архіву з сайту "Комсомольської правди в Україні", а також фото з книги Черновецького "Сповідь мера"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів