Айвазова не спала з Черновецьким, бо перегоріла, і з іншими до шлюбу не буде

30 серпня 2011, 14:26

У сімействі мера Києва Леоніда Черновецького вирують справжні бразильско-серіальні пристрасті. Як з‘ясувалося, чоловік нинішньої коханки Льоні-Космоса, колись був садівником у законної дружини мера.

Сама Аліна Айвазова уже 8 років не живе з Леонідом Михайловчием, бо перегоріла. Про це жінка розповіла у телефонній розмові журналістам "ТСН".

Як стало відомо, з Америки Аліна Айвазова перемістилася у Монако, де й перебуває зараз. Там жіночка відпочиває після лікування артриту.

Айвазова не коментує подробиці роману свого чоловіка Черновецького з його коханкою Оленою Савчук. Втім, жінка із задоволенням згадує, як Савчук працювала у неї продавчинею.


"Олена Савчук працювала у мене продавцем, а її чоловік Савчук, я не пам'ятаю, як його звуть, у мене працював у Конча-Заспі садівником або комендантом, от я не пам'ятаю точно. У мене просила про це Софія Савчук (Жукотанська) - працевлаштувати її доньку Олену і працевлаштувати її зятя", - згадує Айвазова.

Айвазова працевлаштовувала коханку свого чоловіка

Як зізналася "принцеса" Айвазова, від Черновецького вона вирішила піти ще 8 років тому. Аргументує своє рішення жінка тим, що пристрасть вщухла.

"Я зрозуміла, що моє серце – все, всередині уже немає того кохання, як до чоловіка", - зізналася Айвазова.

При цьому день коли екс-мер погодився розлучитись Айвазова називає найщасливішим у своєму житті.

"Послухайте, ви ж розумієте, що я красива жінка, ви подивіться на мої фотографії. Я думаю, у мене дуже багато залицяльників. Але я кавказька жінка. Перше, мене мають полюбити. Друге, я маю полюбити", - попередила дружина Черновецького.

Айвазова з Черновецьким 8 років разом задля показухи
Сама ж "принцеса" Аліна до Льоні-Космоса давно "перегоріла"

Найбільше ж ускладнює ситуацію той факт, що Айвазовій окрім любові потрібен ще й штамп у паспорті.

"А третє, я ніколи не буду зустрічатися з чоловіком поки я не вийду заміж. Навіть він не зможе мене поцілувати", - наголосила вона.

Окрім того, Айвазова зауважила, що схудла на 13 кілограмів і почувається на всі сто. Щоправда, приїхати на вісімдесятиріччя мами Люсі Степанівни не встигла.

Ювілей мати Айвазової, чия старість забезпечена, імовірна, років на 100 наперед, святкувала у Києві, у квартирі Аліни в будинку неподалік Верховної Ради

Люся Айвазова святкувала день народження разом із донькою Інгою та кількома прихожанами Посольства Божого. Аліна ж, коли повернеться, хоче повезти маму на батьківщину, до Грузії. Зять вітання теж надіслав.

Айвазова: "Послухайте, ви ж розумієте, що я красива жінка..."

Нагадаємо, 15-го серпня стало відомо, що Айвазова подала на розлучення. Як з‘ясувалося, позов дружина Черновецького подала ще 1-го серпня, бо дізналася про роман мера з Оленою Савчук.

Втім, вже 19-го серпня Айвазова забрала позов із суду, тому що її попросили про це їхні діти.

Після заяви Черновецького про те, що в нього таки є стосунки із Савчук, а з дружиною він таки розлучиться, Айвазова погодилася дати чоловікові розлучення.

А поки Черновецький заперечував, що коханка від нього вагітна, жовта преса розкопала інформацію про ще кількох пасій мера-живчика.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), а також фото з сайту "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів