Fashion-журналіст прив'язав долю України до волосся Тимошенко

6 грудня 2011, 14:07

Відомий битанський fashion-журналіст Робб Янг присвятив екс-прем‘єру Тимошенко цілий розділ у своїй книзі "Powerful Dressing: First Ladies, Women Politicians & Fashion". Ця книга про жінок у політиці і моду була удостоєна скромного звання "must read" за версією британського сайту Vogue.

Про те, що насправді символізує коса Юлії Тимошенко, і свої припущення щодо її пост-тюремного образу Робб Янг висловив в інтерв'ю fashionweek.kiev.ua.

Колишньому прем‘єр-міністру Тимошенко відомий fashion-журналіст присвятив цілий розділ.

"Так, інформація про неї у мене розкидана по всій книзі. Мій редактор запитав: "Чи не закохався ти випадково в цю жінку?" - зізнався Робб Янг.


Відомий битанський fashion-журналіст Робб Янг присвятив екс-прем‘єру Тимошенко цілий розділ у своїй книзі
"Powerful Dressing: First Ladies, Women Politicians & Fashion" - книга про жінок у політиці і моду

Як додав популярний публіцист, йому також подобається фотографія у його книзі, "де, в розпал газової війни з Росією, Юлія Тимошенко сидить поруч з Путіним, який явно хвилюється, у ніжно-рожевій, жіночній, спокусливій сукні".

"Це чудово, адже ще 10 років тому жінка-політик мала надягати костюм, бути подібною до чоловіка. Зараз же жінки - політики не відчувають необхідності виправдовувати очікування чоловіків. Я бачу в цьому значний прогрес", - зізнався Янг.

На думку автора книги "Powerful Dressing", Тимошенко знає, як на неї реагуватимуть чоловіки. Тобто любов до суконь - в якійсь мірі метод привертати увагу мужчин.

"В якійсь мірі так! Юлія Тимошенко завжди знає, який ефект вона справить на того ж Путіна, або на інших чоловіків. Вона приваблива зовні, її фігура може здатися привабливою для безлічі чоловіків", - впевнений відомий fashion-журналіст.

Водночас, Робб Янг, як він зауважив, не думає, "що багато жінок підтримують її унікальний стиль".

Тимошенко у рожевому підкорила Робба Янга. Путіна теж?
Робб Янг: "Юлія Тимошенко завжди знає, який ефект вона справить на того ж Путіна, або на інших чоловіків"

"Але її кмітливий розум, чіткі погляди і відточені манери щоразу доводять, що вона має на це право. Багато людей можуть не підтримувати політичні погляди Юлії Тимошенко, але при цьому - любити її стиль", - зазначив він.

А ще Робб Янг гадає, що від того, якою Тимошенко вийде з в‘язниці, може залежати майбутнє України.

"Від того, якою вона вийде з тюрми, може залежати майбутнє країни. Мені самому буде дуже цікаво побачити, який образ вона приміряє на себе цього разу. Чи дозволить вона побачити себе не такою "ідеальною", якою ми звикли їй бачити, з відрослим корінням волосся, з сумним образом жертви? Її тюремний образ може бути досить сильним політичним інструментом", - впевнений модник.

Робб Янг: "Від того, якою Тимошенко вийде з тюрми, може залежати майбутнє країни"

Нагадаємо, раніше у Києві Робб Янг вже висловлювався стосовно зачіски-коси колишньої прем‘єрки.

"Юлія Тимошенко або її команда відмінно скористалися унікальним українським стилем. По-перше, це сильний патріотичний образ лідера, який не тільки надихав мешканців України, а й був легко пізнаваний далеко за її межами", - повторює тепер Робб.

"По-друге, коса може мати символічне значення німба на голові у святих. Очевидно, що люди в Україні перебувають у духовному пошуку, адже діяльність церкви присікалася за радянських часів", - вів далі Янг.

"По-третє, коса може уособлювати корону і, таким чином, Юлія може демонструвати свою готовність очолити народ. Можна наводити безліч порівнянь. Єдине, що я можу сказати точно, - це один із способів впливу на підсвідомість людей", - резюмував авторитетний у світі моди журналіст.

Водночас зважаючи на пристрасть Юлії Володимирівни до одягу від Louis Vuitton, Робб зазначив:

"Будь вона західним політиком, до її нарядів від Louis Vuitton ставилися б украй негативно. Українське суспільство сприймає її вбрання більш лояльно. Можливо, багато людей з низьким достатком думають, що якщо б вони домоглися такого ж успіху в бізнесі - то одягалися б аналогічно".

Робб Янг у Києві

Як відомо, екстравагантний британець Робб Янг є fashion-консультантом, який писав і подеколи пише для The Financial Times, The New York Times, The Guardian і Vogue Gioiello. Також Робб займається консалтингом для деяких текстильних виставок і модних тижнів.

Фото fashionweek.kiev.ua, фото "Української правди", а також фото прес-служби Кабміну з сайту "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів