Колесніков залишив своїх дітей на бабусю

12 грудня 2011, 16:09

Другу Ахметова, віце-прем‘єру Борису Колеснікову в Україні живеться вже не так сутужно, як у "помаранчеву добу". Втім, урядовець досі не повертає своїх дітей із зарубіжжя додому.

Про те, з ким живуть його син та дочка у Росії, Колесніков розповів телеведучій Каті Осадчій у недільному ефірі програми "Світське життя".

Сім‘я віце-прем‘єра Колеснікова продовжує жити на дві країни.

"Вони живуть тут, але у нас старший син - йому 19 років - вчиться в МГУ, і тому мама часто курсує між Києвом і Москвою..," - сказав про свою дружину Колесніков, який на початку цього року пережив інфаркт.


Колеснікову спокійніше, коли його діти не в Україні? Фото "Сегодня"

Втім, як запевняє чиновник, у московський вищий навчальний заклад він віддав сина Костю не тому, що київські ВНЗ гірші.

"Це не так, це був його вибір. Два роки тому він закінчив московську школу, і відповідно обрав московський ВНЗ", - наголосив друг олігарха Ріната Ахметова.

Коли ж чиновник пустився розповідати, як його дітлашня опинилася у Москві, то згадав про події 6-річної давнини.

"Так вийшло у 2005-му році, якщо ви пригадуєте, ті події 2005-го року..," - зазначив Колесніков, який торік спокійно протаранив автомобіль ДАІ.

Як відомо, Колесніков наполягав, що кримінальну справу щодо нього у 2005-му році було сфальсифіковано тодішнім головою МВС Юрієм Луценком та іншими високопосадовцями. Нагадаємо, Луценко із приходом до влади біло-блакитної команди Януковича опинився у в‘язниці.

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

"Після Помаранчевої революції, коли були конфлікти з попередньою командою, 1-го вересня 2005-го року він (син) пішов у московську школу", - пояснив віце-прем‘єр, чия родина перебралася жити у Москву.

"Ви сильно скажете 17-річному хлопцю, куди йому вступати. Це його вибір", - додав політик, який минулої весни поклявся кинути курити.

Що цікаво, з Москвою у Колеснікова пов‘язані і кінематографічні уподобання. Так, на ряду із мафіозним блокбастером "Хрещений батько" соратник Януковича полюбляє кіно "Москва сльозам не вірить".

Між тим, і молодша донька Колеснікова, 7-річна Катя цього року пішла до школи за кордоном.

"Теж у Москві. Вона з бабусею. Звичайно, вона мучиться: для 7-річної дитини, звісно, важко досить часто літати. Але, тим не менш, ми так і живемо", - резюмував член команди Азарова.

Так Колеснікови з сином хрестили свою дочку Катю. Фото з ТаблоID
Дружина Колеснікова тепер "часто курсує між Києвом і Москвою". Фото з ТаблоID

На запитання, як часто Колесніков їздить до Москви і як часто бачиться з дітьми, він відповів так:

"Дітей я бачу частіше - вони прилітають, але раз на місяць буваю".

Нагадаємо, саме після відвідин цирку у Москві кілька років тому у Колеснікова було прозріння. Відтоді він вирішив, що майстерність артистів меркне перед умінням українських депутатів з Верховної Ради.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів