Фальоса: Між мною і Кароліною не було і немає того бруду...

13 грудня 2011, 11:22

Схоже, після того, як медійний простір сколихнула заява екс-продюсера Ані Лорак Фальоси, життя ускладнилося і у співачки, і у горе-шоумена. А вже за два тижні після оприлюднення скандального відео "про секс з Ані Лорак" Юрій Фальоса зробив іншу заяву.

У ній музичний продюсер стерджує, що жодного бруду між ним та його екс-підопічною Ані Лорак не було. Також шоумен скаржиться на руйнування "і без того слабкої нервової системи творчих особистостей".

На адресу нашої редакції надійшла заява Фальоси для ЗМІ. ТаблоID публікує її текст без купюр, щоправда, у перекладі державною мовою:

"З появою демократії в нашій країні з'явилася і свобода слова - це прекрасно, але мають же бути якісь межі вседозволеності, журналістська етика.


Ганяючись за смаженими фактами заради підйому рейтингів, ЗМІ використовують будь-які способи виливання нечистот у маси, тим самим руйнують сім'ї, кар'єру популярних людей, руйнують і без того слабку нервову систему творчих особистостей та їхнє здоров'я в цілому.

Фальоса вирішив розставити крапки над і у спаві про секс із Лорак

Дане мною інтерв'ю телеканалу 1+1, на вшануванні журналістів 17-го вересня 2011-го року, було змонтовано певним чином, перекручуючи мої слова і підносячи їх у вигідному для каналу світлі 30-го листопада 2011 року, і 2-го грудня 2011 року в програмах "ТСН. Особливе".

Питання журналіста були зухвалими, провокаційними і некоректними, що змусило мене відповідати у тому ж стилі - провокацією на провокацію, в тому числі нецензурно.

Спотворена брудним монтажем подача інтерв'ю, висновки журналіста за кадром, були підхоплені засобами масової інформації, у тому числі інтернетом. З'явилася численна кількість статей і заміток, в яких їхні автори вважали за потрібне зробити акцент на такій збоченій інформації.

Мені б хотілося зупинити потік брехні і бруду, який виставляє мене і мої взаємини з артистами у негативному світлі. У зв'язку з даними обставинами я хочу внести ясність і зробити заяву.

По-перше, даною перекрученою інформацією нанесено образу честі та гідності шанованої всіма людини, Жінки!

Фальоса: "Мені б хотілося зупинити потік брехні і бруду, який виставляє мене і мої взаємини з артистами у негативному світлі"

По-друге, нанесений моральну шкоду мені, моїм близьким і родичам.

По-третє, хочу звернути увагу, що до Кароліни та її родини я відчуваю найтепліші дружні та навіть родинні почуття. Для мене дуже радісною подією стало народження доньки Кароліни та Мурата - Софії.

Однак все, сказане мною в інтерв'ю, було перекручено подано журналістами та розібрано на цитати, які дозволили надати моїм висловлюванням двозначність.

На мій превеликий жаль, це породило величезний потік бруду в "кращому" стилі наших таблоїдів, який вилився на мене і близьких мені людей.

Дуже шкода, що ці події завдали біль дорогій мені людині, моїм близьким і родичам.

Насправді між мною і Кароліною не було і немає того бруду, що зараз вихлюпнувся у ЗМІ. Я в жодному разі не хотів образити або зневажити Кароліну або кого-небудь!

Фальсоа запевняє, що своїми коментарями на камеру не хотів образити або зневажити Кароліну

По-четверте, я прошу керівництво Каналу 1+1 вимагати публічного вибачення програмного директора, котрий випустив в ефір передачу, і журналіста, що підготував викривлену інформацію, перед Ані Лорак та її сім'єю.

Музичний продюсер Ю. Фальоса".

Нагадаємо, наприкінці листопада було оприлюднене відео, на якому Юрій Фальоса розповідає про свої враження від першого сексу з його колишньою протеже Кароліною Куєк, відомою як Ані Лорак.

Текст заяви надано Pr-менеджером "Falyosa Family Factory" Ltd

Фото "Не Ваше Дело Records", фото з Facebook Юрія Фальоси, взяте з сайту "Сегодня", а також фото "Пліткар"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів