Ахметов дав обіцянку фальшивій принцесі

13 грудня 2011, 15:13

Принцеса Майя фон Гогенцоллерн (Princess Maja von Hohenzollern), яку так радушно прийняв у Донецьку олігарх Рінат Ахметов, насправді ніяка не "її високість".

Звертатися до любительки собак Майї фон Гогенцоллерн як до "її високості" - зайве. Як виявилося, аристократія та нещодавня гостя Ріната Ахметова не мають між собою нічого спільного.

Про це пише "DOGS - Клуб любителей собак" із посиланням на сайт Sat1.

Так, згідно з Веймарською конституцією від 1919-го року носії титулів не мають жодних привілеїв, а титули не згадуються. У мовній конструкції Maja Synke Princess of Hohenzollern слово Princess - є не титулом, а частиною прізвища жінки, стверджує сайт.


Аристократичний титул та гостя Ахметова, як виявилося, не мають між собою нічого спільного

Як відомо, приставка "фон" у прізвищі вказує на знатний рід. Однак це не стосується випадку Майї. Адже прізвище "фон Гогенцоллерн" жіночка отримала завдяки шлюбу.

У 1999-му році Майя вискочила заміж за Ферфріда фон Гогенцоллерна (Ferfried von Hohenzollern) 1943-го року народження. Таким чином, жінка стала третьою з чотирьох дружин аристократа, про що буцімто пише англомовна Вікіпедія. Але вже у 2007-му році пара розлучилася.

Сама ж Майя при народженні до знаті не мала жодного відношення. Вона народилася у 1971-му році у Східній Німеччині, в Дрездені. Maja Synke Meinert - таке ім‘я вона носила за тих часів.

Проста дівчинка з країни соцтабору у юності була тенісисткою і займалася з професійним тренером з 8 років. Як повідомляється, Майя була чемпіоном Німецької Демократичної Республіки серед юніорів.

Та й батьки Майї буцімто зовсім не аристократи. Їм навіть довелося відсидіти у в'язниці, доки дочка була малою. Щоправда, за що - невідомо, біографія Майї на сайті The Internet Movie Database цього не уточнює.

Майя фон Гогенцоллерн була принцесою, доки не розлучилася з чоловіком-аристократом

Повідомляється лише, що її тато і мама були засуджені до 4,5 роки тюремного ув'язнення "за політичні переконання" і були випущені через 3 роки.

Окрім того, Принцеса Майя фон Гогенцоллерн буцімто є володаркою низки таких "престижних" російських орденів, як-то: "Цар Петро Великий" і "Меценат сторіччя", а також медалі "Пілар" від мера Москви Юрія Лужкова.

От тільки на сайті, де наведено перелік усіх державних нагород Російської Федерації, жодної з цих "почесних" відзнак не згадано. Тобто, як і в Україні, у Росії маргінальні ордени та структури на ліво й направо роздають свої "значки", як-то кажуть, і брату, і свату.

Нагадаємо, наразі Майя фон Гогенцоллерн представляє організацію Assosiation for animal and nature protection.

Як стверджує сайт "DOGS - Клуб любителей собак", жінка є прихильницею радикальної екстремістської ідеології прав тварин. Тієї самої, адепти якої нападають на наукові лабораторії, громлять зоорозплідники, підпалюють будинки вчених.

Також Сайт Майї повідомляє, що вона працює дизайнером, а її фірма продає товари для маленьких дітей. Офіс компанії розташовується у Малазі, в Іспанії. Як відомо, саме в цій іспанській провінції рік тому відпочивала Юлія Тимошенко зі своєю сім‘єю.

Ахметов та його прес-служба дарма вдавалися до звороту "її високість"

Також зазначається, що Майя знялася у серії документальних фільмів, де грала... саму себе. Окрім того, жіночка видала аудіо-книгу казок і брала участь у телевізійних шоу. А якийсь час Майя працювала прес-секретарем в автомобільній компанії "Opel".

Цікаво, чи дотримає тепер свого слова Ахметов, який пообіцяв "принцесі" взяти собі собаку з притулку.

Нагадаємо, 12-го грудня Ахметов зустрівся з німецькою захисницею собачих прав Майєю фон Гогенцоллерн і пообіцяв їй завести бездомного собаку.

Причому про зустріч олігарха із німецькою білявкою його прес-служба повідомила ЗМІ досить пафосно: "Відбулася зустріч Ріната Ахметова з Її Королівською високістю принцесою Майєю фон Гогенцоллерн".

І сам Ахметов, як було сказано у донецькому "прес-комюніке", "підкреслив значимість візиту Її Королівської високості у місто Донецьк на старті проекту"

Фото прес-служби Ріната Ахметова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів