"Принцеса" Ахметова образилася на журналістів

15 грудня 2011, 19:51

Нещодавня німецька гостя Ріната Ахметова не хоче бути "женщинкой", а її наполегливо продовжують називати принцесою.

На адресу редакції ТаблоID надійшов лист від жінки на ім‘я Поліна Баліцер. Текст, який розтягнувся на три сторінки, був підписаний наступним чином: "Бюро Принцеси Майї фон Гогенцоллерн".

У листі від "бюро" наводився список ремарок, уточнень і виправлень до статті "Ахметов дав обіцянку фальшивій принцесі".

Зокрема, у перших двох пунктах листа підкреслювалося, що "Майя Принцеса фон Гогенцоллерн не є "фальшивою принцесою". Вона носить це ім'я, воно вказане у неї в паспорті". Відзначається також, що Майя "ніколи не наполягала на тому, щоб до неї зверталися як "Ваша Високосте", у тому числі і перед паном Ахметовим".


Втім, відзначимо, це не завадило українському олігарху та його прес-службі кликати німецьку гостю, як титуловану особу - "її королівська високість".

Також у листі від "бюро" наполегливо запевняли, що інформація сайту "DOGS - Клуб любителів собак" є помилковою.

"Бюро Принцеси Майї фон Гогенцоллерн": Майя не наполягала, щоб Ахметов звертався до неї "Ваша Високосте"

Між тим, "бюро" чи не найбільше зачепило те, що на ТаблоID Майю назвали "жіночкою".

"Ви називаєте Принцесу "женщинкой". Це образлива і така, що дискредитує, заява, яка суперечить закону про рівноправність чоловіків та жінок", - зазначили "представники" "принцеси".

Зачепило "бюро" іще одне слово з розмовного жанру.

"Принцеса не вискочила заміж, а вийшла, і брати після одруження прізвище чоловіка заведено і в Німеччині, і в багатьох інших країнах", - зазначила Поліна Баліцер у своєму посланні.

Втім, деякі уточнення в листі від "бюро" носили й інформативний характер. Так, там зазначалося, що Принцеса Майя фон Гогенцоллерн була третьою й останньою дружиною принца Ферфріда фон Гогенцоллерна.

Це підтверджує і стаття у Вікіпедії. Втім, могла бути у принца і четверта дружина. Однак третя законна дружина Ферфріда, Майя, вчасно не дала принцові розлучення. Тож, врешті весілля було скасовано.

"Бюро" чи не найбільше зачепило те, що на Майю назвали "жіночкою"

Брехнею називає "бюро" інформацію з інтернету про те, що нібито "Майя з народження носила ім'я Майя Сінке Майнерт".

"Вона народилася з прізвищем своєї матері, і її родина була родом зі знатної родини графів. Пізніше її мати вийшла заміж за пана Майнерта і в 4 роки Майя отримала прізвище Майнерт", - уточнює Поліна.

При цьому Баліцер все ж замовчала прізвище Майї при народженні.

Крім того, "бюро" зазначило, що інформація у статті з англомовної Вікіпедії "не була нами складена або авторизована".

Також Поліна Баліцер внесла уточнення в історію з ув‘язненням батьків гості Ахметова.

"Батьки принцеси жили в НДР і хотіли переїхати у ФРН. Це право людини, стаття 13 пункт 2, і вона дозволяє будь-якій людині жити в країні свого вибору. Таким чином, батьків Майї переслідували політично і засудили до 2,5 років позбавлення волі. Вони були викуплені ФРН і отримали амністію", - говорилося у листі.

У "принцеси" "знайшлися" родичі-графи

"Вони є скоріше духовними лідерами та прикладами змін, які відбулися у Німеччині у 1989 році", - додавалося там же.

Продовжуючи наполегливо називати Майю "принцесою", її "бюро" згадало і про російські нагороди, отримані захисницею тварин:

Як йдеться у листі, "принцеса" отримала нагороду "Цар Петро Великий" на офіційній церемонії вручення у 2004-му році в "Російському домі" в Берліні.

А ордени "Пілар" і "Меценат Сторіччя" були вручені "принцесі" у грудні 2004 року в Москві, останній - нібито за внесок у боротьбу проти раку. За інформацією "бюро", такий же орден отримав скандальний політик Володимир Жириновський.

Окрім того, автори листа підкреслюють, що "принцеса" не є послідовником "радикальної, екстремістської ідеології прав тварин" і ніколи "не нападала на науково-дослідні лабораторії, тваринники та не підпалювала будинки учених".

За інформацією "бюро" Майї фон Гогенцоллерн, "принцеса" не займається продажем товарів для дітей, однак має бізнес у Малазі, де розташований офіс її компанії.

Цікаво, що авторів листа зачепила згадка про Юлію Тимошенко, яка колись відпочивала у Малазі. "Бюро" поспішило повідомити, що Майя "не знайома і ніколи не зустрічала Тимошенко".

"Принцеса" не хоче мати нічого спільного з Тимошенко?

Автори листа заперечують і кінодосвід пані Гогенцоллерн, визнаючи, що "принцеса" багато разів брала участь у різних TALK-і TV-show. Неправдою, як стверджує "бюро", є і те, що "принцеса" працювала прес-секретарем.

Нагадаємо, що пафосне ставлення до візиту Принцеси Майї фон Гогенцоллерн і некоректне формулювання прес-служби Ахметова, яка називала екс-дружину німецького аристократа "Її Королівська високість" наштовхнули низку ЗМІ на публікацію статей викривального характеру.

Як відомо, 12-го грудня Ахметов зустрівся з німецькою захисницею собачих прав Майєю фон Гогенцоллерн і пообіцяв їй завести безпритульну собаку.

Фото прес-служби Ахметова, фото "Донбасс.ua" та "Дзеркала тижня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів