Гороскоп-2012: Мейхер заборонені аборти, а Козловському алкоголь

27 грудня 2011, 17:50

У новому 2012-му році Ані Лорак буде за крок до розлучення, а Насті Каменських не можна вагітніти.

Нумеролог Людмила Савіна склала астропрогноз для українських зірок на прохання "ТСН".

Співачка Ані Лорак у шлюбі буде ходити по лезу бритви. Так, нумеролог побачила у долі Ані Лорак після 36 років карму неправильного подружнього життя. Проблеми з чоловіком Муратом можуть розпочатися вже на початку наступного року.

"У неї так виходить, що все що вона робить відразу після дня народження – це неправильні інвестиції. Навіть чоловіка свого вона зустріла у час неправильної інвестиції. Тому з особистим життям у неї будуть великі питання", - застерігає Людмила Савіна.


За її словами, після дня народження Ані вступила у Марс, який породжує конфлікти. Тож, якщо вона почне з'ясовувати стосунки із чоловіком, це може погано закінчитися для їхнього шлюбу.

Нумеролог: якщо Лорак почне з'ясовувати стосунки з чоловіком, це може погано закінчитися. Фото "Дуся"

Нумеролог радить розробити стратегію у сімейних стосунках і спробувати не сваритися. Мрію про другу дитинку Кароліні доведеться відкласти на 2013 рік – наступний рік для неї не сприятливий для зачаття. А загалом 2012-ий буде для Лорак роком змін.

У співачки Ірини Білик є шанс налагодити особисте життя. Артистка має великі шанси знайти нового чоловіка, для якого родина буде стояти на першому місці, і одружитися з ним.

"У її карті написано: вона не буде довго сама", - зазначає нумеролог.

Як і раніше, Білик буде обирати чоловіків, молодших за себе. Утім, врешті-решт вона повинна зробити правильний вибір.

Найбільш сприятливий період для "полювання" на другу половинку для Ірини – квітень, травень і липень.

Білик має великі шанси знайти нового чоловіка. Фото "Main People"

А ще числа говорять, що Ірині варто поквапитися: якщо вона не знайде партнера у 2012 році, то їй доведеться чекати ще рік. Адже 2013-ий рік – не сприятливий для влаштування особистого життя.

"Слава, кар'єра, любов публіки у Ірини буде дуже довго, але головне – вирішити питання з особистим життям", - вважає нумеролог.

У співачки Насті Каменських стоїть карма неправильного кохання. Це говорить про те, що їй потрібно дуже ретельно підходити до обрання партнера, пояснює Людмила Савіна.

"Навколо неї завжди і чоловіки, і гроші... А вона з одного боку нерішуча, а з іншого – її рішення не завжди правильні. Їй потрібно більше довіряти інтуїції", - каже пані Людмила.

Наступного року Каменських, скоріше за все, не зможе ані одружитися, ані знайти свою долю. А ще їй категорично забороняється вагітніти, застерігає нумеролог. Найкраще – відкласти амурні справи на 2013 рік.

Каменських у 2012-му, скоріше за все, не зможе ані одружитися, ані знайти свою долю. Фото "Delfi"

Наступного ж року на Настю чекає калейдоскоп подій. Їй доведеться розлучатися з партнерами, швидко реагувати на ситуації. 2012 рік буде для неї роком подорожей і розваг.

А ще, за словами нумеролога, у майбутньому на Настю чекає ще більша слава. Тож, те що вона має зараз, здасться їй "дитячим лепетом" порівняно з тим, що буде.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук має двох додаткових янголів-охоронців.

З одного боку, для Славка цей рік буде "кармічним", коли не можна робити нічого нового, а лише завершати старі проекти. А з іншого боку – рік дозволить вирішити питання особистого життя і бізнесу, зазначає Людмила Савіна.

"Святослав бачить багато речей наперед, прогнозує. У нього в карті стоїть додатково два янголи - охоронці, які його підтримують", - каже нумеролог. Після 31 року числа передбачили йому світову славу. Утім йому обов'язково потрібно займатися благодійністю, тоді він буде популярним і буде відомим не тільки в Україні, але й за кордоном до самої старості", - запевняє нумеролог.

Вакарчуку обов'язково треба займатися благодійністю. Фото "Ткаченко.юа"

Колишня і нині вагітна солістка гурту "ВІА Гра" Надія Мейхер: має забагато вимог у сексуальному плані, тому досі незаміжня.

Надія Мейхер-Грановська, яка через вагітність нещодавно покинула "ВІА Гру", насправді відчуває, що це був не її проект. Людмила Савіна вважає, що Надя буде створювати щось своє.

"ВІА Гра" – це не її проект, це було тимчасово, вона не дала проявитися всім її талантам. Далі вона робитиме кар'єру самотужки", - каже Савіна.

А ще за її словами, Надія відноситься до категорії "везунчиків". Утім у неї дуже нестабільна енергія, тому їй складно обрати партнера для шлюбу. До того ж, вона висуває дуже багато вимог своєму потенційному чоловіку.

"З одного боку, для неї важливо, аби в її особистий простір ніхто не заходив, з іншого боку – аби людина їй підходила за енергією, могла підживлювати її. Плюс – ціла низка вимог у сексуальному житті. Взагалі у неї до 29 років у карті стояло, що вона обирала не тих партнерів", - зазначає пані Людмила.

Мейхер складно обрати партнера для шлюбу. "ТСН"

А ще, за словами нумеролога, Наді не можна робити аборти. Якщо вона вже їх робила – важко сказати, як пройдуть пологи. Тож співачці-телеведучій потрібно зосередитися на власному здоров'ї.

Співачці Світлані Лободі наступного року у прямому сенсі не варто гратися з вогнем, а також – з колючими і ріжучими предметами. Є велика ймовірність нещасних випадків. Взагалі, рік краще присвятити родині, сім'я і дитина мають стояти на першому місці.

"Зараз у неї лідерство і постійна увага публіки у пріоритеті. Утім, їй необхідно змінити свої цілі, тоді доля стане більш прихильною. Не кожен чоловік це витримає. Потрібно стримуватися, не говорити те, що вона думає", - каже нумеролог.

Наступного року вона не має "світитися". А ще у неї стоїть карма неправильної роботи з грошима. Аби не втратити зароблене, Лобода має тримати в оточенні людину, яка приносить удачу. Окрім того, після 2016-го року Світлані обов'язково потрібно займатися благодійністю, впевнена нумеролог.

Лободі потрібно стримуватися. Фото "Secret Service"

Співачка Тіна Кароль, як відомо, взяла свій сценічний псевдонім за ім‘я, що зафіксувала у паспорті. Ім'я, що його батьки дали артистці при народженні – Тетяна Ліберман. Утім, за словами нумеролога, зміна імені зіграла позитивну роль у житті Тетяни.

"Після того, як вона змінила ім'я і прізвище, вона позбавилася карми неправильного сімейного життя. Якщо вона зараз обрала партнера, що є її другою половинкою, значить, вона карму відпрацювала", - робить висновок нумеролог.

Наступного року ж Тіні не можна брати фінансові зобов'язання. Загалом, рік буде важким. Легкість, яка була у 2011-му, зникне.

У 2012-му Тіні не можна брати фінансові зобов'язання. Фото журналу "Story"

У першій половині року все, що вона робить, може бути змінено. Тому важливі проекти потрібно відкласти на другу половину року.

А ще нумеролог вирахувала, що після 32 років Тіні захочеться мати своє шоу та свій медіа-бізнес. У цьому віці вона буде схильна до більш філософського погляду на життя.

Якщо Кароль раптом вирішить розлучитися – їй буде важко знайти партнера, вона вступить в карму неправильного вибору сімейного життя. Загалом, аби цього не сталося, ані близькі, ані рідні не мають називати Тіну Тетяною аж до 2018-го року. В іншому разі удача може відвернутися від неї.

Як стверджує нумеролог, наступний рік для співака Олександра Пономарьова буде важким, але цікавим, буде сприяти його кар'єрі.

Пономарьов народився з великими задатками до слави, прийшов у цей світ бути видатним, кажуть числа. Якщо Сашко чимось займається, то має обов'язково бути першим.

Утім, у Пономарьова є карма неправильної сім'ї. Саме тому він вже двічі розлучався і досі не може знайти ту єдину і кохану жінку.

Наступного року шанс налагодити особисте життя у співака з'явиться. Але якщо до 44 років Сашко не знайде свою другу половинку, потім це питання буде вкрай важко вирішити.

У Пономарьова є карма неправильної сім'ї. Фото "Main People"

Нумеролог стверджує, Олександру потрібна жінка, для якої сім'я – це головне. Тоді він зможе знайти з нею спільну мову. А ще – радить співаку стримувати свій авторитаризм у сімейних стосунках.

"З 2009-го року він панічно боїться, що обере не ту жінку. І йому будуть постійно траплятися не ті, поки він цього страху не позбавиться", - радить пані Людмила.

У співака Віталіка Козловського наступний рік буде сповнений приємних несподіванок. До 2017-го року Козловському потрібно активно займатися благодійністю. Це його життєва місія, каже нумеролог.

До 30 років його буде супроводжувати суцільне везіння. Наступного року співакові не рекомендується зловживати алкоголем через ризик потрапити у залежність.

Після дня народження, який у Віталіка у березні, у співака може бути меланхолічний настрій. Нумеролог радить робити все на зростаючому місяці, аби справи були вдалими.

Козловському не радять зловживати алкоголем. Фото "Дуся"

"У нього нестабільна енергія, не тих партнерів обирає. Наступного року питання з особистим життям скоріше за все не вирішить – час не сприятливий. 2012-ий буде для нього роком змін і приємних несподіванок", - каже Людмила Савіна, додаючи, що зміни будуть – на краще.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів