Дочка Тимошенко закрутила роман з одеситом?

20 січня 2012, 11:26

За чутками, дочка екс-прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія вже кілька місяців зустрічається з чоловіком на ім'я Артур.

Про це пише "Комсомольська правда в Україні", надаючи фотографію, на якій, вочевидь, буцімто зображений новий бойфренд Жужі.

Якщо вірити чуткам, то Євгенія Тимошенко вже кілька місяців зустрічається з молодим чоловіком на ім'я Артур. Він нібито син одного з впливових людей в Одесі.

Женя проміняла Шона (по центру) на іншого?

"Артур навіть супроводжує Євгенію під час поїздок до матері до Харкова. Вони були і в нього на батьківщині", - розповідає джерело газети.


Під час поїздок в Качанівку цей хлопець буцімто не відходить від Жені ані на крок.

Дійсно, на побачення до ув‘язненої матері в Качанівську колонію Євгенія приїжджала не одна. Днями кореспонденти спостерігали, як дочка екс-прем'єра під'їхала до Качанівки на джипі у супроводі двох чоловіків. Після того, як Євгенія пройшла всередину, вони залишилися чекати її надворі.

"Двоє молодих людей, які супроводжували Женю під час її першого приїзду в Качанівку, - охоронці, яких надавала одна з фірм Авакова. Крім того, зверніть увагу, що її часто супроводжують кілька нардепів від БЮТ, оскільки вона побоюється можливого затримання", - повідомляє виданню джерело у місцевому відділенні партії "Батьківщина".

Подейкують, що цей чоловік - Артур - новий бойфренд Євгенії Тимошенко

За словами співрозмовника газети, до Харкова Женя приїжджає з Києва. Увечері вона зупиняється в одному з харківських готелів, а вранці у супроводі охорони, яку їй надають на місці, прямує у Качанівську колонію.

У свою чергу родичка Євгенії, Антоніна Ульяхіна, про зміни в особистому житті своєї племінниці нічого не знає. Але й появи у Жені нового залицяльника не виключає.

"Невже ви думаєте, що молодь буде ділитися з нами усіма подробицями? Ви явно не за адресою! Знаю, що Женя дуже переживає за маму", - розвела руками тітка Тимошенко Ульяхіна.

Та й партійні соратники екс-прем'єрки неохоче коментують особисте життя Євгенії.

Деталями свого особистого життя Женя не ділиться

"Ми домовилися між собою з делікатністю ставитися до Жені і не дошкуляти їй запитаннями", - розповів депутат Андрій Шевченко.

Сама Євгенія Тимошенко наразі чутки про новий роман не коментує.

Нагадаємо, нещодавно Євгенія повернула собі дівоче прізвище.

"Паспорт їй поміняли у Дніпропетровську. Але зміна прізвища - це особиста справа, яку не варто виносити на загальне обговорення", - сказала газеті помічниця й подруга Юлії Володимирівни Ольга Трегубова.

А ще влітку 2010-го Тимошенки скидалися на щасливе сімейство

Та й інші люди, які добре знають родину Тимошенко, називали один і той самий мотив зміни прізвища - особисті обставини. До таких можна віднести і те, що зять Тимошенко вже фактично не живе в Україні. Останні кілька місяців він їздив південною Британією, даючи по концерту раз на два дні. Хоча Шон чутки про розлучення називав "туфтою".

Також повідомляється, що близько місяця тому Жужа, як Женю ніжно називає мама, видалила свою особисту сторінку у соцмережі Facebook.

Хоча на сторінці дочки Шона Карра від першого шлюбу Чарлі Герберт-Дейвіс на Fаcebook так само фігурує Євгенія Тимошенко в альбомі "malaga with dad and wife, 2010 ♥", який кілкьа місяців тому публікував ТаблоID.

Фото БЮТ з сайту "Комсомольської правди в Україні", а також фото з Fаcebook Ольги Піщанської зі сторінки Шона Карра

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів