Саламатін не лише б'ється, а й пише з помилками

Четвер, 9 лютого 2012, 14:06

Новопризначений міністр оборони Дмитро Саламатін навряд чи асоціюватиметься у когось з порядком, спокоєм і гідністю. Виною тому буйний норов екс-керівника "Укрспецекспорта", який не раз замахувався на людей кулаками та пробіли в освіті. Так, схоже, Саламатіну бракує не лише витримки й вміння культурно вирішувати суперечки, а й елементарної грамотності.

У розпорядження ТаблоID потрапила копія документу, в якому саме Саламатін, якщо вірити джерелу, припустився помилки. Прикрість спіткала нинішнього міністра оборони на посту керівника підприємства з торгівлі продукцією військового та спецпризанчення.

Так, у 2010-му році замість завізувати документ із шапкою "ПОГОДЖЕНО" Генеральний директор ДК "Укрспецекспорт" словом "Згоден", Саламатін написав "Сгоден". При цьому джерело ТаблоID підтверджує, що і підпис, і саме слово з помилкою написано саме Саламатіним.

Найсумніше, що у 2006-му Дмитро Саламатінбув першим заступником Комітету з питань науки і освіти.

Втім, можливо, на посту міністра оборони йому вже не так важливо буде вміти писати. Та й босс, Янукович, в українській граматиці не дуже "проффесор".

Новоспечений міністр оборони Дмитро Саламатін пише українською з помилками

Новий міністр Саламатін безграмотний?

Нагадаємо, у середу 8-го лютого президент Віктор Янукович звільнив Михайла Єжеля з посади міністра оборони і призначив на його місце Дмитра Саламатіна.

Як відомо, донедавна Саламатін був громадянином Росії. А за інформацією джерел "Української правди", він ще й є зятем колишнього першого віце-прем'єра РФ Олега Сосковця.

Втім, основне реноме Саламатіну в українській політичній тусовці склала його любов до махачів. Так, екс-гендиректор "Укрспецекспорту" не раз брав активну участь у бійках у ВР.

Одним із найяскравіших виходів Саламатіна "в імпровізований ринг" стався під час ратифікації Харківських угод навесні 2010-го року. Тоді у парламенті відбулася звіряча бійка, а Саламатін переламав ніс нунсівцю Володимиру Карпуку.

  Репутацію розбишаки-агресора Саламатін заслужив пристрастю до махачів

Втім, списувати агресивність члена фракції Партії регіонів Саламатіна на сезонне загострення, мабуть, марно. Адже у серпні 2010-го просто в службовому приміщенні "Укрспецекспорту" Саламатін вдарив стільцем директора "Термохолоду" Юрія Кисельова.

А 16-го грудня в Раді за участі Саламатіна було побито п'ятьох депутатів, яких пізніше доставили в лікарню з тілесними ушкодженнями.

Окрім того, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook депутат Володимир Ар‘єв нагадує про чутки щодо зв‘язків Саламатіна із криміналом.

Фото джерела "Української правди", а також фото "УНІАН"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів