Попов показав свої апартаменти і колекції. ВІДЕО

24 лютого 2012, 11:49

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов показав свою квартиру і колекцію картин та ікон.

Їх можна роздивитися на відео програми "ТСН. Особливе".

Полковник СБУ в запасі Олександр Попов запросив до себе додому у багатоповерхівку журналістів. Ще до посту вони разом поласували млинцями.

У квартирі глави КМДА Попова стіни завішані іконами...


...і полотнами

Як стало відомо, сніданок у Попових щоранку готує дружина. Ірина Попова каже, пощастило, що чоловік не вередливий і їсть усе, що вона наварить.

За домашніми млинцями, котрі смажила дружина, Попов розповідає, що закохався в неї з першого погляду. Попови одружилися за півроку побачень.

"Мене чоловік ніс з ресторану до будинку. Ось дурощів наробив... І весь перший танець носив на руках", - жартома розповідають Ірина та Олександр.

Попов з дружиною та дочкою

А ще, як зізнався Попов, він відчуває дискомфорт через впізнаваність. Навіть на гірськолижному курорті Буковель, де він часто катається на лижах, Попов маску знімає з острахом.

До слова, у родині Попових 23-лютого відзначають. Тим паче, що Олександр Павлович і в армії служив, і пішов у запас як полковник СБУ. Cлужив він поблизу Комсомольську на Амурі - а туди з'їжджалися з усіх далеких республік, тож з армійськими друзями нині Попов зв'язку уже не підтримує.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів