Окунська вирішила переїхати до Власенка

7 березня 2012, 14:10

Багатодітна тусовщиця Наталя Окунська до 8-го березня підготувала своєму екс-чоловіку захоплюючий подарунок. Окунська вирішила потішити депутата БЮТ Сергія Власенка і повернутися у його життя буквально - переїхавши жити у його будинок.

Про це Окунська повідомила у відкритому листі Власенку, який розповсюдила у ЗМІ, зокрема у виданні HotRussia.ru

"Перше. Судом наш будинок розділено навпіл. Відповідно, прошу не перешкоджати мені з дітьми при переїзді у нашу половину житла. Прохання передати мені дублікат ключів і ніколи не порушувати наше спокійне проживання", - серед іншого заявила Окунська в листі.

При цьому жінка наголосила, що хоче "реалізувати законне право своїх дітей жити у своїх кімнатах, облаштованих колись саме для них".


Окунська просить Власенка не перешкоджати їй переїжджати до нього в будинок

Нагадаємо, у Наталі підростає два старших сини Ігор та Андрій від шлюбу з баскетболістом Олександром Окунським, дочка Маруся від бізнесмена Дмитра Приходька, а також найменша донька Поліна від бютівця-адвоката Сергія Власенка.

"Тепер твоя охорона, яка до цього часу стерегла нежилий будинок з меблями, зможе охороняти і життя твоєї єдиної дочки в ньому", - зауважила Окунська.

Також Наталя завбачливо висловила сподівання, що вони з колишнім не опустяться до судового поділу меблів, які були придбані ними у шлюбі.

Окрім того, Окунська з барського плеча дозволила і самому Власенку жити в одному з нею будинку.

"Незважаючи ні на що, ми з дітьми не станемо заперечувати, якщо ти захочеш жити в своїй половині будинку з окремим входом. Це твоє законне право", - підкреслила жінка.

Біла і пухнаста Наталя дозволила екс-чоловікові жити в одному з нею будинку

У відкритому листі до екс-чоловіка Окунська також нагадала, що суд зобов'язав Власенка виплатити їй половину заявленої ним вартості "Lexus 460", придбаного у шлюбі. Тобто 125 тисяч гривень.

А ще Наталя ненароком зауважила, що "не стала ділити в судовому порядку 4,5 гектара землі, задекларовані в нашому шлюбі".

"Гадаю, цей факт не залишиться тобою непоміченим. Моя мотивація проста - я хотіла швидше завершити будь-які судові розгляди. Якщо ти за допомогою апеляції побажаєш повернутися до цього спору, він, швидше за все, торкнеться і цього спільно нажитого нами майна", - підкреслила вона.

Окунська, коли що, пам'ятає і про гроші за "Lexus"

А наостанок Окунська ще раз наголосила, що пропонує Власенку як біологічному батькові Поліни Власенко взяти на себе половину витрат на навчання дочки, її лікування, відпочинок, купівлі одягу, тощо.

Адже, як зауважує Наталя, аліментів у розмірі 2983 гривень 34 копійки - тобто нібито 25% загального щомісячного доходу Власенка - не достатньо, щоб гарантувати Поліні все необхідне.

Окрім того, Окунська закликала нарешті виконати рішення суду, згідно з яким з літа 2011-го року Власенко міг бачити свою дочку Поліну щодня, забирати її з дитячого саду, займатися, проводити з нею вихідні. Як зазначає Окунська, цим правом бютівець поки жодного разу не скористався.

Наталя з дочкою Власенка Поліною чекають на батьківські почуття татуся-депутата

А наостанок Окунська нагадала про свої умови:

"...У половині будинку буде проживати твоя єдина дочка і діти, відповідальність за яких ти взяв, одружившись на жінці з трьома дітьми... У свою чергу, я гарантую, що перестану згадувати тебе публічно".

Окрім того, Окунська закликала усі домовленості завірити нотаріально, щоб уникнути непорозумінь, пов'язаних з їхнім невиконанням.

Як відомо, адвокат Сергій Власенко та екс-модель Наталя Окунська розлучилися восени 2008-го року і відтоді воювали по судах.

Фото Максима Бєлоусова з Facebook FrenchGuru, фото з Facebook Окунської для проекту "JetSetter.ua", фото Олега Трушкова, фото "Козирної карти"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів