Постраждалий від руки Ларсона показав побої. ФОТО. ВІДЕО

5 квітня 2012, 12:09

Постраждалий у конфлікті з репером Ларсоном показав побої на обличчі.

Андрій Пясецький, якому у вівторок дісталося від зятя Олега Блохіна, на часі перебуває в інституті нейрохірургії.

У хлопця зламана лицьова кістка, а на голові - суцільні гематоми і черепно-мозкові крововиливи, повідомляє "ТСН. Особливе".

Андрій Пясецький, якому дісталося від зятя Блохіна, перебуває в інституті нейрохірургії

Як стверджує Пясецький, він не показував Сергію Ларькіну непристойних жестів, як запевняє репер, а лише зауважив чоловікові на "Лексусі", як треба їздити.


За словами Андрія, конфлікт стався на перехресті вулиць Лесі Українки та Щорса. Коли Пясецький із друзями переходив дорогу, чорний "Lexus" з номерами АА2273ВР фактично виїхав на тротуар і вперся бампером у ноги пішоходів.

"Мені не подобається, коли машина в трьох сантиметрах від мене знаходиться. Я, звичайно, підстрибнув, обурився, і він, напевно, зрозумів, що я йому щось тикав", - пояснив Пясецький.

У хлопця зламана лицьова кістка

Як писав ТаблоID, 3-го квітня між чоловіком Ірини Блохіної Сергієм Ларькіним, відомим як репер Ларсон, та Андрієм Пясецьким стався конфлікт. За словами очевидців ситуації, Ларсон жорстоко побив Андрія. Водночас у коментарі "Українській правді" репер заявив, що лише штовхнув хлопця. Тим не менш, постраждалий опинився в лікарні з діагнозом "епідуральна гематома".

Тим часом, згадалося невеличке інтерв'ю, в якому зять Олега Блохіна зізнався: "Узагалі, на дорозі часто б'ю обличчя людям, щоб навчити, як треба їздити за кермом..."

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Водночас на сервісі YouTube з подачі користувача Marmuletka з'явилося відео, на якому зять Олега Блохіна вихваляється тим, як розбирається із деякими людьми. У відео Ларсон попереджає:

"Тож, бережіться, уроди!"

Окрім того, у відео, розміщеному працівником сайту Ragu.li, ідеться про те, що окрім кулаків в арсеналі Ларсона є важкенька битка, яку він возить у своєму авто.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео та стоп-кадри "ТСН. Особливе", а також на титулці фото з сайту репера

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів