Розинська після побиття ходила, а тепер "злягла"

17 травня 2012, 14:46

Телеведуча Наталія Розинська до одних журналістів виходить, навіть не шкандибаючи, у коридор лікарні, а перед іншими лежить нещасною на койці.

Так, якщо на камеру Розинська і ходила, і сиділа, то в коментарях "Gazeta.ua" заявила, що самостійно пересуватися не може.

"Я погано себе почуваю. Самостійно не можу пересуватися. Навіть у туалет не можу сходити без сторонньої допомоги. В мене відбита нирка, сильно болить нога. Боюся, щоб там не було перелому", - заявила Розинська вранці 17-го травня по телефону.

До одних журналістів Розинська виходила в коридор, а для інших: "Самостійно не можу пересуватися"
"Навіть у туалет не можу сходити без сторонньої допомоги"

"Обличчя повністю побите. Вчора ввечері лікарі накладали шви на брову", - додала вона.


Як писав ТаблоID раніше, телеведуча перебуває у Київській міській лікарні № 17 після того, як 16-го травня її побили у під‘їзді будинку.

Водночас на сайті "Кримінальні хроніки Києва" говориться, що Розинська була госпіталізована лікарями "швидкої допомоги" з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забійна рана лівої брови, закрита травма голови, забій нирок, мікрогематургія.

"В мене відбита нирка, сильно болить нога. Боюся, щоб там не було перелому"

Зауважимо, що Наталії Розинській вірять не всі.

Так, існує версія, що історією з побиттям білявка прагне відвернути увагу від іншого скандалу - із ДАІ.

Нагадаємо, раніше вона заявляла, що її буцімто побили даїшники, погрожуючи, зброєю. На відео ж з місця подій видно, як Розинська хизується своїм статусом помічника адвоката, матюкає даішників і обіцяє влаштувати їм "кузькіну мать".

Наталії Розинській вірять не всі...

Подейкують також, що побиття могло бути замовлене кавалером телеведучої, майором Мельниченком. Суто щоб відволікти увагу від інциденту Наталі з ДАІ.

Фото з "Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів