Розинська виходить заміж за майора Мельниченка?

7 грудня 2009, 10:10
Телеведуча Наталя Розинська любить шокувати: чи своїм зовнішнім виглядом, чи планами на майбутнє, чи подіями на любовному фронті.

Як стало відомо, білявка Розинська може вийти заміж за скандального майора Мельниченка. Останній заради Наташі нібито навіть розлучився з дружиною

Щоправда, з Розинської інформацію витягти непросто. Коли у недільному ефірі "Світського життя" телеведуча Катерина Осадча запитала, чи є у неї роман з майором Мельниченком, блондинка відповіла:

"Я скажу вам відверто... Він мені подобається! А що там буде далі, я вам розкажу далі".

Розинська зізналася у своїх почуттях до Мельниченка

На зауваження про те, що їхній роман - факт відомий, Розинська парирувала: "Не знаю, кому відомо... Я дійсно знаю цього чоловіка. Безперечно, він у мене викликає повагу..."


За словами Осадчої, вплутаний у скандал з плівками Мельниченко навіть з дружиною розлучився заради Розинської.

"Я думаю, що це не перший і, можливо, не останній чоловік, який заради мене розлучився", - самовпевнено сказала білявка.

"Ми, наприклад, збираємося іти до театру скоро. Він мене запросив. Я думаю, що ви самі просто у нього запитаєте. Я думаю, що він з радістю вам про це скаже", - додала вона.

Наташа думає, що майор - не перший і, можливо, не останній чоловік, який заради неї розлучився

Правда, відповідати, чи зробив їй Мельниченко пропозицію руки і серця, Наташа відмовилась - через можливу "заполітизованість" питання.

"Поки що у мене немає підстав про це говорити", - заявила вона в ефірі. Але також Розинська зауважила, що не бачить перешкод для того, щоб вийти за майора заміж.

"Я не бачу перешкод, тому що він розумний, гарний, достойний чоловік. Я вільна жінка - я не бачу перешкод, хоча я не можу робити такі завчасні висновки", - сказала вона.

Розинська скоро одягне весільну сукню?

"Хочу сказати, що ми дружимо. Він хороша людина, він мені подобається. Як, втім, я, наприклад, знаю половину парламента, майже всіх достойних депутатів", - вела далі Розинська.

Найцікавіше, що коли Осадча зауважила, що у Наташі ж, певно, немає роману з половиною парламента, Розинська заінтригувала:

"Ви мало про що знаєте!"

Наташа щось має із половиною Верховної Ради?

Зауважимо, на персональній сторінці Мельниченка наразі значиться, що майор одружений.

"З дружиною Лілею познайомився на заняттях бальними танцями у школі. Ліля, як і КВІРТУ (Київське вище інженерне радіотехнічне училище), одразу стала моєю мрією. Однак завоював її згоду на наш шлюб я також лише із третьої спроби", - цитуються на сайті слова Мельниченка.

Також там значиться: "Зараз у нас підростає донька Леся. Їй 10 років, вона має помаранчевий пояс по тхе-кван-до, дає концерти на піаніно. Вивчає теорію ймовірності й дуже хоче приїхати в Україну, щоб побачити найкрасивішу країну в світі".

Нагадаємо, останнє, що було чути про майора Мельниченка - його невдалі потуги стати кандидатом у президенти.

Мельниченко з дружиною Лілею та дочкою Лесею

Якщо ж пристрасний роман Мельниченка та Розинської - правда, то лишається тільки дивуватися розмаїтим пікантним смакам Наталі. Нагадаємо, попереднім її кавалером був справжній дід-френд - барон зі Стокгольма Свен Де Гір Кон Геральд.

Фото "Дусі", з персонального сайту Мельниченка та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів