Голодна Розинська волала до ДАІшника "інглішем". ВІДЕО

29 травня 2012, 16:28

Телеведуча Наталя Розинська, яку позбавили посвідчення водія на цілий рік, нагадує про свою скандальну персону чи не щодня. Після розповіді про доленосний роман з майором Мельничекном, у мережі з'явилося чергове відео за участю Розіти.

Цього разу Наталка не лається матом, а перевіряє представника спецпідрозділу "Кобра" на готовність до чемпіонату "Євро-2012".

Як пише "Дуся", користувач daikontrol виклав на YouTube запис того, як Розинська англійською мовою просить допомоги та їжі у даішника.

Розинська прикнулася дурненькою

Втім, чи то пишнотіла Наталка не схожа на людину, якій потрібна допомога, чи то міліціонер не знає англійської, але допомагати чоловік білявці й не збирався.


Чоловік, який записував цю сцену, теж звернувся до працівника спецпідрозділу із запитанням, чому той не допомагає бідній жіночці.

З відповіді ДАІшника стало зрозуміло, що він і справді не знає англійської. Хоча і сама Розинська, вочевидь, далека від досконалого володіння іноземною.

Її перли на кшталт "I need eat", "I don't understand nothing", "I'm people" лише доводять, що перш ніж перевіряти ДАІ, варто було б самій повчити англійську.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів