Розинська про дружину Мельниченка: Не чіпайте ту вже Лілю

22 травня 2012, 19:55

Скандальна телеведуча Наталя Розинська зізналася, що вже торік спала у майора Мельниченка.

Про це вона розповіла у програмі "Подвійна суцільна" журналу "Публичные люди".

"Минулого літа я проживала спільно з Мельниченком Миколою Івановичем в будинку його батька у Василькові, нам туди підкладували бомбу..." – заявила матюклива Розинська.

Наталя, яка донедавна пудрила людям мізки і навіть зрікалася стосунків із Мельниченком, тепер називає свого бойфренда героєм.


"Це в Україні вважається, що Мельниченко зрадник, а у Штатах, Ізраїлі, Європі не вважають його якимось поганим, люди вважають його героєм. І він спокійно пересувається по будь-яких країнах світу…" – хвалиться Розіта.

Нарешті з перших вуст стало зрозуміло, що саме Микола Мельниченко на День закоханих вручив блондинці каблучку з діамантом.

"Я хочу сказати, що він зробив мені пропозицію, на яку я погодилася і, якби не ця історія, власне, я б мала вже бути у Нью-Йорку, в Америці, де він зараз перебуває… Він уже подав заяву..." - повідомила телеведуча. Інформацію про пропозицію підтвердив раніше і Мельниченко.

Під "цією історією" Наташа мала на увазі її побиття у під‘їзді будинку. До слова, на зустріч з журналістами журналу Розинська примчала на милицях.

Брати шлюб Розинська і Мельниченко, за словами самої матюкливої жінки, будуть у Сполучених Штатах.

"Якщо він повернеться в Україну, то наша чесна влада закриє його в СІЗО, а у СІЗО розписуватися якось незручно", - зіронізувала Розинська.

Водночас Розіта стверджувала, що зі своєю першою законною дружиною Лілією Мельниченко вже розлучився.

"Я точно знаю, що розійшлися вони друзями, тому що ви знаєте, що вони вже 5 останніх років не проживали разом. Тобто фактично, їхній шлюб розпався вже давно... Просто ці формальності… це було лише питання часу", - запевнила вона.

"І коли Коля закохався в мене… і зустрілися ми випадково… до речі, на Пасху і, до речі, у Володимирському соборі ми зустрілися… Ну тоді вже, коли він зрозумів, що він хоче створити сім‘ю зі мною і народити дітей, для цього потрібен офіційно шлюб…" – додала Розинська.

Тему про екс-дружину та дочку Мельчиченка від першого шлюбу Наталя закрила такими словами:

"Значить, не чіпайте ту вже Лілю, і тих дітей, і ту дитинку, тому що Ліля щаслива. Вона спілкується з Миколою, він з дитиною спілкується. Там нема ніяких проблем, розумієте…"

Між тим, коли у ході інтерв‘ю Розинську попросили прокоментувати чутки щодо її роману із екс-керівником Львівської податкової адміністрації Сергієм Медведчуком, вона як-то кажуть, з‘їхала з теми.

При цьому Наталія пообіцяла написати дві книги, якщо колись виїде жити за кордон, і кардинально змінила напрям бесіди.

Зауважимо, що під час відеоінтерв‘ю телеведуча вирішила вдавати з себе цілковиту скромність. Розинська, яка часто-густо задирала поділ спідниці й частково оголювала свій пишний бюст, тепер була у закритій сукні, застібнутій під саме горло.

Стоп-кадри з відео "Публичных людей"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів