Прокаєву призначили в Лавру - Кулиняк схвалив

8 червня 2012, 16:19

Колишню модель Владу Литовченко-Прокаєву, відому зокрема завдяки еротичній фотосесії у Playboy, офіційно призначили до Лаври. Їй віддали посаду радника Генерального директора Києво-Печерської лаври.

Про це повідомляється на офіційному сайті Києво-Печерського заповідника.

У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулося кілька кадрових змін.

Влада Прокаєва та меценат Олексій Шереметьєв призначені радниками гендиректора Вікторії Лісничої.


4-ий розмір бюсту Влади тепер буде офіційно у Лаврі
Міску Прокаєву призначили радником директора Києво-Печерської лаври
Коментуючи призначення, директор Заповідника Вікторія Ліснича зазначила, що вони були схвалені Міністерством культури, а також не викликали заперечень у намісника Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла.

"Зі свого боку ми сподіваємось на взаємну плідну роботу задля подальшої розбудови Заповідника", - заявила Ліснича.

Призначення Прокаєвої схвалило Міністерство культури Михайла Кулиняка
Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло також проти екс-моделі не заперечував

"До напрямків діяльності новопризначеного радника входить: формування пакету пропозицій з питань міжнародної співпраці, європейської та євроатлантичної інтеграції, співпраці з міжнародними організаціями, дотримання вимог протоколу у здійсненні зв’язків Заповідника з дипломатичними представниками іноземних держав та представництвами міжнародних організацій в Україні", - йдеться на сайті заповідника.

Тепер доглянуте тіло Прокаєвої опікуватиметься міжнародною співпраці Лаври

До слова, лише днями Влада відмовилася коментувати журналісту "ТСН" своє повернення до стін Лаври.

"Дуже дякую, коли буде офіційна інформація, я обов’язково з вами зв’яжуся. Дякую за вашу увагу, я це дуже ціную", - це все, що сказала Прокаєва.

Хм... І на яких би оце шпильках та з яким декольте до Лаври на роботу ходити?

Нагадаємо, ТаблоID написав про імовірне призначення Влади Прокаєвої на посаду заступника гендиректора Лаври наприкінці березня.

Проте прес-служба Влади відмовлялася коментувати цю інофрмацію.

Пізніше стало відомо, буцімто Прокаєву вигнали з Лаври через її модельне минуле. При цьому прес-служба жінки наполягала, аби слово "вигнали" змінили на щось м'якіше, аби не псувати репутацію "красивої і розумної" екс-моделі.

У молодості Влада не раз знімалася майже без одягу. Втім, минуло ж чимало років. Тож до зміни гардеробу по ідеї вона має поставитися спокійно

Прінт-скрін з сайту Києво-Печерського заповідника, а також фото "Бліка", фото з блогу Прокаєвої на "Українській правді", фото "Men's cult" з сайту Skandaly.ru, а також фото з сайту niklife

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів