Кума Тимошенко втерла носа британським митникам

25 червня 2012, 14:31

Кума екс-прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко Наталія Ветвицька та її син стали фігурантами скандалу у Великобританії.

Про це колишня дружина депутата Дмитра Ветвицького, яка близько товаришує з Євгенією Тимошенко, розповіла на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Наталія Ветвицька, яка коментує приватне життя Жужі Тимошенко та обожнює сукні Valentino, позиціонує себе як домогосподарка. Однак вдома, судячи з Facebook жіночки, вона проводить не так вже й багато часу.

Зокрема червень у Ветвицької видався насичений.


"Київ-Відень-Лондон-Мюнхен-Лондон-Йорк-Лондон-Мюнхен-Київ! Нарешті я вдома! Чорт, лишень сильно спекотно)))", – написала у соцмережі Наташа у п‘ятницю 22-го червня.

Ліпша подружка Євгенії Тимошенко Наталія Ветвицька хоч і домогосподарка, але вдома не засиджується
А незадовго до свого повернення в Україну Ветвицька та її син Сашко примудрилися вляпатися у скандал у Великобританії. Сталося це минулого четверга, 21-го червня.

"Вчора з сином навчили англійських митників, як Батьківщину любити, поважати громадян України", - анонсувала свою розповідь Ветвицька.

Виявляється, скандал зчинився через те, що подружка Євгенії Тимошенко стояла боса, а її син попросив митників дати їй бахіли.

"На прохання свого сина дати мені бахіли, щоб не стояти босоніж на брудній підлозі на митниці, вони почали кричати, що зараз викличуть поліцію, що ми не маємо права щось взагалі говорити, що ми нахабно поводимося тощо… Ну, тут і почалося... Було багато всього..." - розповіла Ветвицька.

Під час подорожі Великобританією Ветвицька вляпалася у скандал: на куму Тимошенко та похресника екс-прем'єрки 15-річного Сашка напосілися митники
Та, як запевнила жіночка, вони з сином втерли англійцям носа.

"Але в підсумку їм довелося вибачитися і не один раз! Спасибі моєму синові, він тримався, як дорослий (15 років) чоловік і патріот своєї країни", - додала гламурна Наташа.

"Ось що означає бути освіченим, я навіть не знала, що мій син володіє такою інформацією, англійці були в шоці))) він їх просто вмив! Коротше, треба завжди боротися за свої права!" – резюмувала кума Юлії Володимирівни.

Але 15-річний Олександр втер здоровим дядькам-тіткам носа
До слова, у Великобританії Ветвицькій не надто сподобалося.

"Та яка хвалена (Британія), брудна, вся в емігрантах, все котиться кудись вниз", - поскаржилася Наталія.

"Ну, Лондон красень, звичайно, але брудним стає, повно бомжів різних", - додала вона у коментарях на своїй сторінці.

Історію про розбірки на митниці Ветвицька розписала у Фейсбуку

Як раніше писав ТаблоID, Наталія Ветвицька - друг сім‘ї Тимошенко, а із дочкою екс-прем‘єрки Женею товаришує досить близько.

Колишній чоловік Наталії – екс-голова правління корпорації ЄЕСУ ("Єдині енергетичні системами України") Дмитро Ветвицький - є хрещеним батьком Євгенії Тимошенко.

А от Юлія Володимирівна зі своїм чоловіком Олександром вже хрестили спільного сина Ветвицьких Сашка.

Ветвицькі розлучилися близько 7 років тому.

Ветвицька з Тимошенко

Фото з Facebook Ветвицької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів