Тимошенко й Луценка пропонують "завалити" у Криму

28 вересня 2012, 11:03

Партія регіонів пропонує "завалювати" своїх опонентів… на кеглях.

В інтернеті з‘явилася інформація про те, що штаб Партії регіонів своєрідно розважає школярів у Криму. Відбувається це під час примусових зустрічей їхніх батьків з кандидатом в депутати від ПР по округу № 1, міністром освіти і науки Криму Віталіною Дзоз, пише "Новый регион".

Дітям пропонуються м'ячем збити кеглі і банки, на які наклеєно фотографії політичних опонентів регіоналів.

Любительське відео з акції "Сімферопольські забави" на своєму каналі YouTube оприлюднила Чорноморська телерадіокомпанія. А прес-секретар кримської організації партії "Батьківщина" Леонід Карпов виклав в мережі Facebook фотографії цих розваг.


Штаб Партії регіонів своєрідно розважає школярів у Криму

На фото та відео видно, що серед "мішеней", запропонованих школярам, також є фотографії інших кандидатів у депутати - Віталія Кличка, Леоніда Грача тощо.

За словами Карпова, до редакції Чорноморської ТРК звернулися батьки учнів сімферопольської школи № 23. Вонии повідомили, що в неділю, 23-го вересня їх разом з дітьми зобов'язали прийти в школу на ярмарок. Біля входу в навчальний заклад було розгорнуто масове дійство під партійними прапорами Партії регіонів.

Школярам пропонують м'ячем завалювати кеглі і банки, на які наклеєно фотографії політичних опонентів регіоналів
На кеглях є зображення Тимошенко і Луценка

"Школярам запропонували розвагу - кеглі із зображенням політичних опонентів - Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. На що готові піти деякі політики в боротьбі за голоси виборців?" - написав прес-секретар "Батьківщини".

При цьому "стрільбище" супроводжувалося піснею Каті Бужинської "Як у нас на Україні".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

"Я в шоці від того, що відбувається! Це порушення авторських прав. Я не розумію, на якій підставі під цю акцію була використана моя пісня і чому саме моя", - обурюється співачка Бужинська, повідомляє її прес-служба.

"В нашій країні передбачена кримінальна відповідальність за незаконне використання матеріалу, і я маю намір подавати до суду на організаторів проведеної акції", - заявляє Бужинська.

Як відомо, раніше видання "Крым24" оприлюднювало інформацію про аналогічні заходи у інших школах. Зокремо, повідомлялося, що 16-го вересня у Сімферополі біля школи № 36 пройшли "Недільні забави", організовані під патронатом Віталіни Дзоз.

"У наметах стояли кеглі з фотографіями Юлії Тимошенко, Леоніда Грача, Льва Миримського, Віталія Кличка та інших політиків, по цих кеглях діти мали поцілити м'ячем. За влучний удар отримували ручку з логотипом самі розумієте якої партії. Поруч метушливо бігала директор школи № 36, яка в стінах школи викладає своїм вихованцям уроки моральності і доброти..." - розповіла очевидець того, що сталося в мережі Facebook.

Відео з YouTube каналу "Черноморки"

Фото з Facebook Леоніда Карпова

На титулці фото Олександра Прокопенка з сайту www.tymoshenko.ua


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів