Дружина Лазаренка заговорила, а його батьки взяли собі іншого Павла

25 жовтня 2012, 17:25

Друга дружина колишнього прем‘єр-міністра Павла Лазаренка Оксана Цикова вперше дала невеличке телеінтерв‘ю. А батьки ув‘язненого політика нарікають на першу невістку і не мають зв‘язку ані з сином, ані з онуками.

Екс-прем‘єр Павло Лазаренко досиджує в американській в‘язниці останні дні за відмивання грошей. А його нинішня дружина, молодша за нього на 21 рік, чекає 1-го листопада, коли політика мають звільнити.

"Павло Іванович за останні 14 років дуже багато займається спортом, намагається тримати себе у прекрасній формі. Він слідкує за всім тим, що відбувається в Україні… За ці роки були деякі медичні питання. Але зараз у нього дуже добрий настрій і прекрасна фізична форма", - розповіла у передмісті Сан-Франциско дружина Лазаренка Оксана Цикова в ефірі програми "ТСН. Особливе".

Друга дружина екс-прем‘єра Лазаренка Оксана Цикова вперше дала телеінтерв‘ю
За словами Цикової, Лазаренко у США активно займається спортом

Як відомо, за час свого ув‘язнення Лазаренко встиг розлучитися, знову одружитися і завести ще трьох дітей.


У цей же період друга дружина екс-прем‘єра Оксана Цикова здобула дві додаткових освіти: з політології та юриспруденції, і здійснювала переклади для свого чоловіка.

За словами Оксани, вона вдячна американцям, які ставляться до них із чоловіком з повагою.

"І знову ж таки, американська мрія для мене - це повноцінна родина, це те, щоб всі ми були разом", - наголосила вона.

Попри хвилювання за чоловіка Цикова сподівається, що ця сага Лазаренка колись закінчиться і вони знову будуть разом.

"Щоб всі ми були разом. І коли це відбудеться, де б це не було — це для мене буде дім, для мене буде моє щастя жіноче", - наголосила жінка.

Оксана чекає на своє жіноче щастя
Цикова на 21 рік молодша за Лазаренка, але народила йому 3 дітей

Як відомо, Оксана народила Лазаренку трьох дітей: найстаршому Вані зараз 8, Антонові - 5, а дочці Насті – 2 рочки. Як запевняє Цикова, їхні діти знають все про Україну.

"Вони дуже мріють про те, щоб поїхати в Україну найближчим часом, і я сподіваюся, що так воно і буде", - зауважила вона.

Тим часом, в Україні, у селі Карпівка неподалік Кривого року, на Лазаренка чекають його старенькі батьки: 81-річна Дар‘я Яківна та 86-річний Іван Трифонович.

Як повідомляє "ТСН. Особливе", Лазаренко не спілкувався зі старенькими жодного разу відтоді, як поїхав з України. Від 1999-го року він своїм батькам не телефонував і не писав.

Батьки Лазаренка в Україні з сином не спілкувалися з 90-х
17-річний Павло Лазаренко

Поодинокі звістки про свого сина батьки Лазаренка дізнаються від його другої дружини. Батьки розповідають, що невістку Оксану Цикову ніколи не бачили, але вона їм телефонує раз на тиждень.

"Що можна розказать за 5 мінут? Я питаюся спитать, як у неї здоров‘я і як у діток. Всьо, до свіданья", - каже Дар‘я Яківна.

Онуків, народжених у другому шлюбі Лазаренка, старенькі бачили лише на фото. Втратили зв‘язок пенсіонери і зі старшими онуками – Сашею, Катею і Лесею, що народилися в екс-прем‘єра у першому шлюбі. Знають лише, що одна з онучок два роки тому вийшла заміж десь за океаном.

Дар‘ї Яківні Лазаренко 81 рік
Івану Трифоновичу Лазаренку 86 років

Нарікають бабуся з дідусем і на свою першу невістку. Перша дружина Павла Лазаренка Тамара, за словами стареньких, від них відхрестилася, хоча повернулася зі США і живе нині у Дніпропетровську. За словами матері Лазаренка, Тамара тримає якийсь магазин.

"Вона каже, що держе якийсь магазинчик. Ну ми там ніколи не були, нас ніхто не пригашав. Сюди вона не їзде , не общається", - бідкається старенька.

За словами матері Лазаренка, перша дружина Лазаренка Тамара від них відхрестилася
Тамара буцімто живе нині у Дніпропетровську і тримає якийсь магазин

За словами бабусі, середній син сниться їй ледь не щодня у поганих снах.

А от трохи менше сумувати за Павлом батькам Лазаренка допомагає онук їхнього старшого сина Миколи – теж Павлуша. Кажуть, коли хлопчикові було 3 дні, від нього відмовилася мати. Тож старші Лазаренки забрали хлопця собі й, назвавши на честь ув‘язненого сина, вигодували його козячим молоком.

Трохи менше сумувати за сином батькам Лазаренка допомагає онук їхнього старшого сина Миколи – теж Павлуша, якого вони практично "всиновили"

Стоп-кадри з відео "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів