Аделаджа "виганяв бісів" з Тимошенко і зомбував українців зірками. ВІДЕО

14 листопада 2012, 15:42

До Сандея Ажеладжі ходили Лазаренко, Омельченко, Білозір, мама Білик, Віктор Павлік, Бужинська та інші відомі персоналії.

З Тимошенко лідер "Посольство Боже" "виганяв бісів", а секретар Ради національної безпеки і оборони (тоді перший віце-прем'єр ) Андрій Клюєв обіцяв забезпечити секті фінансування.

Про це йдеться у першому випуску програми "Українські сенсації", пише сайт "ТСН".

Як розповідає у програмі колишній "права рука" пастора Сандея Аделаджі Павло Федоров, Аделаджа виганяв з Юлії Тимошенко бісів. Мовляв, екс-прем‘єр-міністр з'явилася у них у грудні 2000-го року.


"Пригадую, що прийшла точно так, як і звичайні люди. Ще у неї не було коси – пряме волосся було. Вийшла на трибуну й казала: "Там зло у парламенті сидить. Треба його подолати", – розповідає Федоров.

"А як Сандей себе поводив: він взяв її за руку – і туди її, і сюди її (імітує розмахування у сторони, вигнання бісів з Тимошенко). Більше ні з ким таке не робив..." – стверджує екс-помічник у "Посольстві Божому".

А у Латвії Аделаджа розповів, що саме у його церкві покаялася Тимошенко. І не аби кому, а майбутній тещі Леоніда Черновецького Софії Жукотанській, матері тієї самої Олени Савчук, яка посіла місце Айвазової у житті Леоніда Михайловича.

Тимошенко буцімто покаялася майбутній тещі Черновецького, Софії Жукотанській (на фото)

"Я знаю Юлію Володимирівну персонально. Думаю, що вона розумниця, дуже обдарований український політик", - казав про Тимошенко сам Аделаджа.

Окрім того, Сандей на проповідях вихвалявся:

"Ми вже встигли посадити своїх людей в Адміністрацію президента, ми вже встигли зустрітися з президентом, ми вже встигли просунути своїх людей в Кабінет міністрів…".

У програмі також показали старі світлини та відео, на яких видно, як до церкви ходили колишній мер столиці Олександр Омельченко та його наступник – Леонід Черновецький. Саме сектанти "Посольства" зробили його депутатом Ради, а потім і посадили у мерське крісло, переконує Федоров.

Омельченко (крайній праворуч)

"Кожний день, кожний тиждень ми займалися виборами", - згадує колишній товариш пастора.

За словами Федорова, на Сандея молиться уся родина Черновецького: і він сам, і колишня його дружина Аліна Айвазова, і син Степан, і дочка Христина.

Колишній помічник Аделаджі: Черновецького привела до влади секта
Сандей на дні народження Аліни Айвазової

У 2004-му Аделаджа "завербувався" у "помаранчеві революціонери". А Нестор Шуфрич у ті дні звинуватив "Посольство Боже" – мовляв, через них і відбулося зомбування киян, котрі вийшли на Майдан.

Але у 2010-му політичні погляди пастора змінилися. Щойно до влади прийшли регіонали, Аделаджа почав молитися іншому богу – "регіональному".

"Бог за Партію регіонів! Слава Богу за Клюєва, слава Богу за Януковича! Бог з нами, бог з Віктором Федоровичем", - промовляв голова "Посольства".

У 2004-му Аделаджа "завербувався" у "помаранчеві революціонери", а вже у 2010-му "регіонально" кричав зі сцени: "Слава Богу за Клюєва, слава Богу за Януковича!"

У розпал президентських перегонів Сандей Аделаджа зустрічався з відомими регіоналами. Його помічник, Федоров, розповів, що у ті дні пастор й персонально посвятив до церкви нинішнього голову РНБО Андрія Клюєва.

Після перемоги Януковича Аделаджа весь час отримував персональні подяки від перших осіб країни. До речі, подяки для нього від першого віце-прем‘єр-міністра Андрія Клюєва передавав особисто його радник – пастор, як ідеться у програмі, Володимир Шушкевич.

Радник першого віце-прем‘єра Андрія Клюєва Володимир Шушкевич (ліворуч) особисто передавав подяку Аделаджі від Клюєва

Саме Шушкевич свого часу привів у церкву опального нині Павла Лазаренка, тоді лідера партії "Громада" і депутата Верховної Ради.

Саме Шушкевич привів у "церкву" Павла Лазаренка
Пастор релігійної громади "Слово життя" Леонід Падун благославляє Лазаренка у Донецьку

Та й сам Шушкевич не соромився розповідати, що Клюєв пообіцяв фінансувати секту.

"Виявляється, мій шеф теж дивився проповіді... Я приходжу до нього в кабінет, а там саме моя проповідь лунає. І він каже: "Знаєш, що я подумав, що ти не зможеш всю Україну сам об'їздити з проповідями". І він каже: "Я хочу, якщо можна тобі, знайди 5-6 осіб собі таких, як ти, щоби вони їздили всюди проповідували". І що цікаво – він в кінці сказав: "Я забезпечу повністю їх фінансування", - розповідав помічник Клюєва Шушкевич.

Також у програмі розповідається про те, як за допомогою зірок та VIP-персон опальний улюбленець Черновецького починав зомбувати українців. У 90-ті роки і пізніше до рук темношкірого "месії" Аделаджі масово потрапляли представники української естради.

"Катя Бужинська, Петро Чорний, Саша Барон (з гурту "Барон та мюзік степ"). А пізніше я привів Марину Одольску. Пам'ятаю, приходила й мама Іри Білик – вона мене весь час просила: "Вітя, ну поговори з Ірою, може, й Іра б пішла до нас…" – розповідає через дев'ять років співак Віктор Павлік, який, як і його колеги, ходив до Аделаджі.

А поки зірки співали у Сандея, наповнювалися скрині з десятиною ущент.

"У той час, коли я співав, пастор казав: "А зараз всі скидаємося по десятині". Я завжи давав і даю пожертви до церкви. Це ж боже! А бог знає, що з цими грошима робити", – розповідає Віктор Павлік, який одним з перших почав співати "під дудку Аделаджі.

Віктор Павлік одним з перших почав співати "під дудку Аделаджі

Втім, артист і досі не вірить, що Аделаджа його зомбував.

"Пастор Сандей був моїм духовним отцем. Мене особисто ніхто точно не зомбував", - упевнений він.

Тим часом колишній помічник Аделаджі Павло Федоров розповів, кого з зірок він бачив на служіннях. Серед них опинилися хореограф Григорій Чапкіс і навіть кума Віктора Ющенка.

"Чапкіс там був, багато вчених, Шалімова пам'ятаю, ну і звичайно майбутній міністр культури Оксана Білозір", - запевнив екс-помічник Сандея.

Майбутній міністр культури Оксана Білозір теж співала в Аделаджі

Як запевняє психолог-криміналіст Юрій Ірхін, причину появи зірок у церкві, пояснити просто. Грубо кажучи, таким чином легко було чіпляти інших на гачок.

"Я вас запевняю, лідерам таких сект ніколи не прийде й думка обманути відому людину! Ця відома людина буде з екрану телевізору розповідати, що тут все чесно й порядно. Цю люди використовуються в якості реклами, не більше, й не менше", - сказав психолог-криміналіст.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео та стоп-кадри з відео "Українські сенсації", "1+1",взято з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів