Депутат з "Удару" фанатіє від Артура Пірожкова. ВІДЕО

29 листопада 2012, 15:21

Подивитися на нових депутатів Верховної Ради – одне задоволення.

Журналіст програми "Гроші" Михайло Ткач у своєму блозі на "Українській правді" розмістив відео, в якому знайомить телеглядачі із новими народними обранцями.

"У першій серії я поспілкувався з нардепом від "Удару" Русланом Сольваром і "свободівцем" Андрієм Іллєнком. Іллєнка Ви знаєте. Свободівець як свободівець. А от Сольвар, гадаю, має усі шанси стати справжньою парламентською зіркою", - прокоментував відео журналіст.

Сольвар з "Удару" офіційно живе на 2 тисячі гривень на місяць, але їздить на мікроавтобусі з водієм. Депутат фанатіє від Артура Пірожкова і боїться "підстави"
Іллєнко зі "Свободи" мешкає у квартирі дружини, ходить пішки, носить дві мобілки і запевняє, що не був на Мальдівах і не їв фуагра

Зокрема у відео можна дізнатися, на якому авто переміщується по місту Сольвар і як він полюбляє посміятися під жарти Олександра Ревви, того самого Артура Пірожкова.


"Сольвар зізнався, що пішов у депутати, тому що чавили бізнес. Постійно наголошував, що збирається співпрацювати з владою. І таке враження, що вже "відцурався" від партії "Удар", - додав постскриптум журналіст.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео та стоп-кадри з каналу "1+1" на YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів