ТОП-10 найдорожчих і найпопулярніших зірок України

5 грудня 2012, 19:13

Журнал "Forbes-Україна" представив рейтинг 25 найдорожчих і найпопулярніших зірок українського шоу-бізнесу.

Володимир Зеленський та його партнери по "кварталу" посіли перше місце у загальному рейтингу. І це незважаючи на друге місце за доходами. У цьому їм допоміг високий інтерес з боку ЗМІ та інтернет-користувачів.

Боксер Володимир Кличко, який посідає друге місце в загальному рейтингу і перше за доходами, цього року випередив за заробітками старшого брата. Нагадаємо, за останній час він провів три переможні поєдинки і заробив за кожен не менше $ 4 мільйонів, надує видання.

Співачка Ані Лорак в загальному рейтингу посіла третє місце. Її найбільше люблять інтернет-користувачі - за запитами у деяких пошукових мережах вона на першому місці. На сторінках ЗМІ вона також часта гостя і посідає третє місце за згадками.


ТОП-10 найдорожчих і найпопулярніших зірок України за версією журналу

Зауважимо, сукупний дохід 25 найуспішніших селебрітіз видання оцінило у 80 мільйонів доларів. Майже половина цієї суми припадає на трьох учасників рейтингу - боксерів Володимира та Віталія Кличка (№ 1 і № 5 за доходами), а також "Студію Квартал-95" (№ 2 за доходами).

Загалом, до початкового списку найуспішніших увійшли 75 українських зірок кіно, естради, спорту, музики, телебачення.

Підсумкове місце у рейтингу журнал присуджував залежно від доходів зірки за рік, уваги до неї преси та інтересу до неї в інтернеті.

При підрахунку доходів селебрітіз журнал враховував обсяг гонорарів, отриманих у період з 1-го листопада 2011-го року по 1-е листопада 2012-го року.

Частоту згадувань у ЗМІ на замовлення видання визначило інформаційне агентство "Контекст Медиа".

При підрахунку інтересу інтернет-аудиторії враховувалося, скільки разів за рік українські користувачі запитували інформацію про учасників рейтингу в пошуковому сервісі "Яндекс".

Отак виглядає ТОП-10 найдорожчих і найпопулярніших зірок України за версією журналу:

№1 "Студія Квартал-95"
№2 Володимир Кличко
№3 Ані Лорак
№4 Андрій Шевченко
№5 Віталій Кличко
№6 "Потап і Настя"
№7 Святослав Вакарчук
№8 "ВІА Гра"
№9 Андрій Воронін
№10 Анатолій Тимощук

Фото з сайту vshoke.org, inter.ua, прес-служби Лорак, фото Reuters з сайту 2012.football.ua, з сайту klitschko-brothers.com, potapinastya.com, muzparad.com.ua, зі сторінки "ВІА Гра" у Facebook, dynamo.kiev.ua, starsport.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів