Екс Брежнєвої: Віра розлучилася з Кіперманом не через гроші

11 грудня 2012, 16:19

Батько першої дочки співачки Віри Брежнєвої, Віталій Войченко заявив, що Віра не могла розлучитися з Михайлом Кіперманом через гроші. Скоріше через те, що не кохала його.

Після розриву з Брежнєвою сам Віталій заліковував рани у тундрі, а його нинішня дружина ревнує, коли він бачиться з Вірою.

Про це та інше Войченко розповів в інтерв’ю "Экспресс-газете".

Екс-чоловік Брежнєвої та батько її дочки Соні нині є заступником мера Ялти.


А 10 років тому він так переживав через розлучення з Вірою, що виїхав жити в тундру.

Згодом Віталій повернувся до країни, знайшов нове кохання та став успішним чиновником.

Віталій після розриву з Вірою поїхав до тундри, а повернувшись, став урядовцем у Ялті

Зараз, коли навколо розлучення Брежнєвої з Кіперманом ходить багато чуток, Войченко вирішив озвучити власну версію невдалого шлюбу своєї колишньої. .

"Ви справді вірите, що у Михайла проблеми через 1 мільйон 300 тисяч гривень? Не тому вони розлучилися! Віра - не меркантильна людина", - заявив Віталій, маючи на увазі чутки про фінансовий аспект розлучення Віри з Михайлом.

За словами Войченка, Брежнєва просто не кохала Кіпермана.

"…Дружина-зірка - це геморой! Я і з Мішею говорив з цього приводу, а він: "Ні, все нормально". Тепер бачимо, чим це все "нормально" закінчилося. Мені їх обох шкода, вони - нещасні люди. Віра виглядає так, як ніби на урановій шахті працює: зелена, тому що не спить. Літає, дітей не бачить", - поділився думками чоловік.

Войченко вважає Брежнєву та Кіпермана нещасними людьми

"А розлучилися з Мішею тому, що вона його не любила. Або минула любов. Знаю точно, що, якщо б Вірка кохала, краще, як бабусі, пішла б від безгрошів'я на смітник за їжею, але чоловіка через борги не кинула", - заявив Войченко.

До того ж, за словами Віталія, Віра сама заробляє та утримує всю свою родину.

"Віра сама заробляє. Піде хлібом торгувати, якщо необхідно. Коли з нею спілкуюся, розумію, вона анітрохи не змінилася. Як правило, в шоу-бізнесі одні дебіли, і як деякі душу зберігають, не збагну. Так, Віра змужніла, стала дорослою. В її родині ніхто не працює, всі на її шиї. Але вона сказала мені з приводу дочки: "Хочеш - допомагай, не хочеш - не допомагай", - розповів Войченко.

Екс Брежнєвої впевнений, що вона не пішла б від чоловіка через брак грошей

Віталій також привідчинив завісу на своє минуле разом з Вірою, тоді ще Галушкою. За його словами, саме він допоміг дівчині знайти свій стиль.

"Довге волосся - моя ідея. Віра стриглася неправильно, окуляри невідповідні носила. Я навчив її одягатися, прищепив відчуття стилю. У неї воно було присутнє, але грошей бракувало. У той час я займався бізнесом, заробляв нормально. Зізнаюся, жінки в мене були завжди, і навіть коли з'явилася Віра. Дами хвилювалися, звідки взявся "очкарик". Це я Віру так ласкаво називав", - поділився заступник мера.

Войченко називав Віру "очкариком" та давав поради зі стилю

До того ж, Віталій зазначив, що ні в чому не відмовляв Вірі. Але це не допомогло зберегти стосунки.

"Ні в чому їй не відмовляв: одягав, взував, показував світ. Вона його побачила і вирішила продовжити свій шлях сама. Зрозумійте, Віра мені - не чужа людина: треба зараз їй допомогти, я це зроблю. Хоча, буває, нервую, коли про мене говорять - "колишній чоловік Віри Брежнєвої", - зізнався Віталій.

Віталій зараз живе з коханою жінкою, яка чекає дитину від нього. Втім, він продовжує спілкуватися з родиною Віри та зі своєю донькою Сонею.

З донькою Сонею чоловік охоче спілкується

"Стосунків з Вірою в мене немає. Я з її сім'єю спілкуюся, а вона з моєю - ні. Дати вам коментар - означає зруйнувати все те, що ми побудували. Я обіцяв не спілкуватися з пресою, а вона - не перешкоджати моєму спілкуванню з Сонечкою. Та й дружина у мене вагітна, прочитає про Віру - і не дай Бог що трапиться", - зауважив чоловік.

"Соня за характером моя дитина. Абсолютна копія. Сподіваюся, коли дочка підросте, стане частіше до мене приїжджати. Або мене з Ялти до Києва переведуть працювати. Якщо дитина народжується, коли тобі під 40, відразу думаєш, як її вивчити, як допомогти", - сказав Войченко.

Віталій вважає, що Соня дуже на нього схожа

Що ж до того, яким чином він став заступником мера, Віталій каже – допомогла сила волі.

"Як у фільмах. Просто опинився вчасно в потрібному місці. Впасти і піднятися - це питання волі. Я - майстер спорту з дзюдо. У цій сутичці з життям хотів довести собі, що Віра неправа. Тієї миті майбутнього не бачив. Ось і втік від людей. Було важко: всі знали, що у Віри хтось є, і мусолили це", - розповів він.

"Коли ми розлучилися, Віра не сказала, куди їде. Ледве не збожеволів. Адже я Соню обпирав, ходив на молочну кухню, був як мама. Є батьки, яким забороняють бачитися з дитиною, і вони цю перепону не долають. Я бився за дочку до останнього, і Міші Кіперману говорив, що її не залишу", - зізнався Войченко.

А зараз, коли Віталій їздить до доньки, його вагітна дружина продовжує ревнувати.

"Як можна до Віри не ревнувати? Знає, що поїхав до дочки, а ревнує. Віра була особлива - шикарна, зараз вже, звичайно, не те", - зауважив екс Брежнєвої.

Що ж до його минулих стосунків з Вірою, то Віталій вірить, що кохання між ними все ж таки було.

"Кохала. Я їй вірю, коли говорить, що кохала… Ми ніколи не з'ясовували стосунків, не скандалили. Віра просто залишила мені хорошу записку...", - закінчив свою розповідь Віталій.

Фото "Экспресс-газеты", "Сегодня", фото з офіційного сайту Брежнєвої, фото "Гламурчіка" та з соцмережі "Вконтакте"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів