"Шевченко" покликав Ляшка "під хвіст побалуватися". АУДІО

14 грудня 2012, 13:34

Українських політиків "розвели" у телефонному розіграші.

На каналі ThePrankVideo сервісу YouTube можна віднайти запис розмови телефонного "хулігана" під ніком Vovan222 із українськими політичними діячами.

Зокрема, у запису подається три розмови: між фейковим президентом ФК "Динамо" Ігорем Суркісом та лідеркою партії "Україна вперед" Наталією Королевською, між фейковим футболістом Андрієм Шевченком та лідером Радикальної партії Олегом Ляшком, а також між фейковим російським опальним бізнесменом Михайлом Ходорковським та дочкою екс-прем‘єрки Юлії Тимошенко Євгенією.

"Від автора пранків з Михайлом Горбачовим, головою російського ЦВК, міністром спорту РФ та іншими… Vovan222 представляє", - проголошують титри на початку запису.


У розмові із Королевською "Суркіс" нарікає на Наталію за провал Андрія Шевченка, який "лишився з голою дупою", на що Королевська відповідає: "Отож, і ми там само".

При цьому "Суркіс" кличе Наташу до себе масажисткою, а сама Королевська, посміюючись, зізнається, що коли "вип'єш антидепресантів - не так жити погано здається".

Королевська зізналася, що коли "вип'єш антидепресантів - не так жити погано здається"

СЛУХАЙТЕ ЗАПИС:

У розмові з Ляшком "Шевченко" нарікає на Королевську, яка "сама лишилася з голою дупою", і якій, за інформацією Ляшка, Ахметов дав чимало грошей до виборів.

Ляшко запевняє, шо "тільки дурний не бачив, що Королевська - вона пуста", що "вона нормальна красива дівчина, але не більше", а Мартинюк - дурак.

Також фейковий Шевченко закликав скандального радикала в лазню разом сходити, розважитися "по-чоловічому" - "під хвіст побалуватися".

"Та то х***ня, Андрюша..." Фото intv.ua

СЛУХАЙТЕ ЗАПИС:

А розмова між "Ходорковським" і Євгенією Тимошенко в основному крутиться довкола ситуації російського бізнесмена та ув‘язненої матері Жені, Юлії Володимирівни, а також Януковича, який "деградує і з собою тягне країну".

Женя Тимошенко на Януковича пожалілася Ходорковському

СЛУХАЙТЕ ЗАПИС:

Нагадаємо, термін "пранк" використовується на позначення телефонного розіграшу.

ПРОСЛУХАТИ ПОВНИЙ ЗАПИС ТРЬОХ РОЗМОВ:

Розмову "Суркіса" з Королевською – від початку і до 6.30 хвилини

Розмову "Шевченка" з Ляшком - з 6.30 і до 10.48 хвилини

Розмову "Ходорковського" з Женею Тимошенко - з 10.49 хвилини і до кінця

Запис з сайту YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів