Семенюк і Самсоненко відклали розлучення до січня і ділять квартиру

21 грудня 2012, 13:20

Бізнесмен Віталій Самсоненко одружувався з Валентиною Семенюк з любові, але вона не допомогла подолати всі труднощі. Подружжя екс-глави Фонду держмайна розлучиться у січні.

Про це в інтерв'ю "ТСН. Особливе" розповів поки що чинний чоловік Валентини Петрівни.

Чоловік Валентини Семенюк-Самсоненко Віталій Самсоненко сумнівається, що їхній шлюб вдасться врятувати. Принаймні на запитання, чи правдива інформація про розлучення з Валентиною Петрівною, він відповів ствердно.

"Так, напевно правда. Ми ще не подали заяву. Я, по-перше, не в Києві, зараз у від'їзді, буду взагалі 15-го січня", - сказав Віталій Володимирович.


Тож до Нового року парочка точно не розлучиться.

"Та ні, Валя вже сказала, що вона не зможе до 8-го січня до РАГСу піти. А треба двом туди йти", пояснив Самсоненко.

Валентина Семенюк-Самсоненко не зможе розлучитися до 8-го січня 2013-го року

Він також запевнив, що майно ділити не доведеться.

"А що там його ділити! Там у нас розписано все, чия у кого машина. Кожен користується давно вже цим майном", - заявив він.

Єдиний момент стосується квартири подружжя на вулиці Старонаводницькій у Києві, в якій Семенюк і Самсоненко жили разом. Тепер там, як повідомляється, живе Санта Дімопулос з сином Віталія Володимировича Вовою Самсоненком.

"Ми її подали на продаж… Це спільна наша квартира. Це була моя квартира. А потім ми зробили, щоб вона була наполовину моя, наполовину Валіна… Вона викупила половину житлової площі", - пояснив бізнесмен.

За його словами, Валентина Петрівна повернула Самсоненку гроші за частину квартири.

"Так-так. Вона володіє половиною житлової площі. Тепер от треба продати її", - підтвердив він. Втім, скільки він хоче за квартиру, Самсоненко і не знає.

Валентина Петрівна ділитиме з чоловіком лише квартиру

"Я не знаю, Валюнька подала там заявку ріелторам. Я, їй Богу, не знаю", - запевнив бізнесмен, який досі лагідно звертається до майже колишньої дружини.

До речі, і сама Валентина Петрівна досі називає Самсоненка "мій Вітальчік"...

"А її тілько Валюнькою називаю", - зітхнув він.

Бізнесмен також запевнив, що якщо виникає необхідність, то вони з Семенюк "і по телефону говоримо, і зустрічаємося. Вчора от вона привітала мене, я її".

Востаннє ж подружжя бачилося "напевно тижні два назад".

"От не вийшло - напевно потрапили в ту статистику 80% нещасних, у яких не вийшло", - додав він згодом.

При цьому Самсоненко запевнив, що Семенюк він кохав.

"Мабуть всі, хто одружуються, з любові одружуються, так і у нас було. Дуже у багатьох потім чомусь не виходить. І ми в ту ж статистику потрапили", - сказав він.

"А її тілько Валюнькою називаю"
Сама Валентина Семенюк досі називає Самсоненка "мій Вітальчік"

Втім, відповісти на запитання, хто кого розлюбив, бізнесмен толком не зміг. Точніше натякнув, що любов досі є.

"Так ніхто, напевно, нікого не розлюбив, а так от вийшло, що не відбулася сім'я. Це, може, особистісний фактор такий. Я сам, мабуть, вперше в житті відповіді не знаю", - обмовився він.

При цьому Віталій Володимирович зауважив, що зберегти шлюб, імовірно, не вдасться.

"Шанс шлюб зберегти? Не знаю, їй Богу, не знаю. Ні, напевно вже тепер немає. Так далеко все зайшло вже, що навряд чи що вже може вийти. Не просто все… Бачите, в такому віці, у кожного великі син, діти, онуки, батьки. Не просто було поєднувати все це, і ось, в результаті так вийшло, що не змогло перемогти кохання всього цього", - дає свою версію причини розлучення Самсоненко.

Втім, конкретніше про причини бізнесмен нічого не сказав.

"Не знаю, чесне піонерське. Я ж кажу, вперше в житті не знаю відповідь на запитання. Мені здається - ось така причина очевидна. А потім абсолютно і однозначно розумію, що не ця причина, і ось такий кінець заплутався. Я вперше в житті не можу зрозуміти причин, а в результаті ось так. Є як є. Я теж не можу раптом стати зовсім байдужим, а життя ніяк не виходить. Ось і все", - лишень поділився він.

А так все починалося у 2008-му
Самсоненко запевняє, що кохання було і досі є

За словами Самсоненка, проблеми й їхній сім‘ї почалися більше року тому. Тож на запитання, чи саме через це Валентина Петрівна не їздила на весілля Володимира Самсоненка і Санти Дімопулос, Самсоненко-старший відповів ствердно.

"Так, через це. Так", - сказав він. Він також запевнив, що зберегти сім'ю "звичайно намагався", але дороги назад "як на мене, вже немає".

Також Самсоненко додав, що в нього немає іншої жінки, яка б його нині підтримувала. І, власне, на ще одну спробу щасливо одружитися він, схоже, дивиться скептично.

"Та ні, знаєте, у нас коли стало зрозумілим, що не клеїться і не виходить, то звичайно, для мене це було великою, можна навіть сказати, трагедією. Одне було розрадою - що я своє життя вже подружнє прожив, з першою дружиною, Царство їй небесне. У нас було гарне, прекрасне життя. 34 роки ми разом прожили, і вона завжди говорила, що найщасливіша жінка. Я був щасливий, діти, онуки… Ось таке. Мріяти ще, що знову може таке повторитися, напевно, зайве", - припустив Віталій Володимирович.

Водночас він наголосив, що кохання із Семенюк точно було. Було і є.

"Звичайно було, все було. І було, і є. Є, напевно, любов, а є сім'я, дві сім'ї. Які треба, щоб стали однією сім'єю. Ось тоді це вже любов, підкріплена сімейними відносинами - з її батьками, дітьми, онуками, з моїми. Все, начебто вдалося поєднати, але якось воно раптом розвалилося. А причини так і не знаю", - запевнив чолов‘яга.

Бізнесмен каже, що зберегти сім'ю, "звичайно, намагався", але дороги назад "як на мене, вже немає"
Фото з вінчання

Втім, свою нинішню дружину ініціатором розлучення Самсоненко назвати не може.

"Та ні, ні, я б не сказав…Та немає тут персоналій, це все як би обставини, швидше, ніж люди", - сказав він.

Також Самсоненко поділився, що Новий рік буде святкувати в Америці, у Майямі, куди летить частина родини і друзі.

А тим часом у Верховній Раді журналісти зловили Валентину Семенюк-Самсоненко, яка так нічого конкретного про розлучення не сказала. Лишень зняту обручку списала на алергію і переповіла анекдот про двох кумоньок. Мовляв, кума кумі нічого не розповідала про розлучення з чоловіком, бо спершу казала "він же ж поки що мій чоловік", а потім вже "він вже не мій чоловік".

Сама Семенюк про розлучення говорити не хоче, а відсутність обручки пояснює алергією

Як відомо, Семенюк і Самсоненко побралися 19-го січня 2008-го року, а 21-го січня того ж року обвінчалися.

А 20-го грудня 2012-го стало відомо, що подружжя Семенюк-Самсоненко розпадається.

А такою Семенюк була в молодості (ліворуч). Праворуч - фото з першим чоловіком Анатолієм і діочками Людою та Анею

Стоп-кадри з відео "ТСН. Особливе", фото Дмитра Амідова (ТаблоID), а також фото з сайту "Бульвару Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів