Семенюк-Самсоненко розлучається з чоловіком?

20 грудня 2012, 14:03

Колишня голова Фонду держмайна України Валентина Семенюк-Самсоненко, якщо вірити чуткам, розлучається зі своїм чоловіком бізнесменом Віталієм Самсоненком.

Про це обмовився телеведучий Микола Вересень у програмі "Табу", пише "ТСН".

Екс-глава ФДМ розлучається з бізнесменом Віталієм Самсоненком після понад як 4-х років шлюбу?

Після чотирьох років шлюбу 55-річна Валентина Семенюк-Самсоненко зняла з пальця обручку. Коли це помітили журналісти, вона з посмішкою відмахнулася:

"Просто ви коли приїхали, я мила посуду. Не одіваю, коли мию посуду".


Втім, як повідомляється, на запитання щодо розірвання шлюбу Валентина Петрівна не прямо відповіла. А ще кілька років тому, навіть готуючи їсти, Семенюк-Самсоненко обручку не знімала.

У 2009-му Валентина Петрівна готувала їсти, не знімаючи обручку
А у 2012-му буцімто зняла, бо посуд мила...

А от чоловік депутатки чотирьох скликань звістку про розлучення підтвердив.

"На жаль, ми потрапили у 80%, які, за статистикою, розлучаються…" – сказав у телефонній розмові журналістам бізнесмен Віталій Самсоненко.

Подейкують, що після чотирьох років подружнього життя пара вже готує документи на розлучення до Печерського РАГСу і думає, як їм розвінчатися.

Кажуть, Семенюк ішла за Самсоненка після 2-х місяців знайомства
Самсоненко шокував: "На жаль, ми потрапили у 80%, які, за статистикою, розлучаються…"

Як відомо, на початку спільного життя подружжя Семенюк-Самсоненко уклало шлюбний контракт. Вони пообіцяли одне одному не втручатися у стосунки своєї половини з дітьми від колишніх шлюбів.

"Я не втручаюся до стосунків сімейних в сім‘ях його дітей, а він не втручається до моїх дітей", - пояснила Валентина Петрівна.

Можливо, саме цей пункт і став причиною розриву. Хоча, нагадаємо, у перші ж дні після шлюбу Валентина Семенюк-Самсоненко заявляла, що вони шлюбний контаркт не підписували і домовилися жити, як живуть.

Семенюк і Самсоненко розійшлися через порушення шлюбного контракту?

Нагадаємо, перші плітки про проблеми в родині Самсоненків народилися ще восени. Пасинок Валентини Петрівни Володимир Самсоненко і його обраниця з "ВІА Гри" Санта Дімопулос влаштували гучне весілля в Італії. А Валентина Петрівна, хоч і готувалася до свята, але в Рим не полетіла.

Сама Дімопулос не хоче говорити про свою свекруху. Подейкують, що саме вона не хотіла бачити екс-главу ФДМ на своєму весіллі.

Втім, уточнити це не вдалося, адже від журналістів, які хотіли поставити екс-"ВІА-Грі" запитання, Санта просто втекла з бодігардом.

Як писав ТаблоID, Валентина Семенюк та Віталій Самсоненко зареєстрували свій шлюб 19-го січня 2008-го року. А наступного дня, 20-го січня, парочка вже побралася у церкві.

Стоп-кадри з відео "Табу"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів