Джеджула зробив сина невиїзним та назвав себе спермодонором

24 січня 2013, 15:45

Шоумен Андрій Джеджула продовжує домагатися від матері свого сина – Санти Дімопулос – підписати документи щодо рівноправного виховання дитини.

Але екс-"ВІА Гра" не виходить на контакт та не дає сина батькові вже кілька місяців.

Щоб запобігти вивезенню сина за кордон, Джеджула зробив його невиїзним з країни. Також він заявив, що знає, як поводиться з дитиною Санта, але не може нічого зробити.

Про все це Андрій розповів в інтерв’ю "E-motion".


За словами шоумена, зараз він намагається вийти на контакт з Дімопулос.

"Сподіваюся, якийсь здоровий глузд візьме гору. Я ж не прошу нічого надприродного. Нормальні батьки, розлучаючись, підписують якісь домовленості. Не може бути, щоб усе це було в підвішеному стані. З цього все і почалося - коли я не побачив дитину на своєму дні народження. До того ж, я не давав дозволу на вивезення її за кордон на весільну церемонію", - сказав Андрій.

Джеджула та Санта вже кілька років не разом, але й досі не дійшли згоди щодо виховання сина

"Батьки мене мусять розуміти - якщо не бачиш довго своєї дитини, то вона тобі починає снитися день у день! Зараз я не можу погодитись із запропонованими мені варіантами без підписання договору. Я просто хочу виховувати дитину 50 на 50 відсотків", - зауважив Джеджула.

Він наголосив, що поки договір не підписаний, він не може бути впевненим в тому, що його сина не вивезуть до іншої країни.

"У такому випадку я можу дуже довго потім стукати в Інтерпол безрезультатно. А якщо у мене на руках буде домовленість про те, що я її виховую "50 на 50" - мені досить буде показати цей договір, Інтерпол дуже швидко знайде мою дитину і поверне", - зазначив Андрій.

Андрій боїться, що Санта може вивезти сина з країни

Як відомо, Санта Дімопулос має подвійне громадянство, хоча в нашій країні це заборонено.

"Вона громадянка Євросоюзу і громадянка України. У нас не дозволені в країні біпатриди - але, тим не менш, це особливо не регулюється. Маючи такі можливості, людина може в будь-який час зникнути. Мені б цього не хотілося", - сказав Джеджула.

Саме тому він зробив свого сина Даніеля невиїзним з країни.

"На Державну прикордонну службу України було написано листа, навпроти моєї дитини там уже стоїть галочка, що вона невиїзна. Вона не може перетнути кордон України, поки я не дозволю письмово", - повідомив шоумен.

Андрій зробив сина невиїзним з України

Втім, судячи зі всього, Санта й досі вважає, що цю ситуацію можна вирішити на словах та відмовляється від підписання будь-яких документів.

А Джеджула, у свою чергу, стежить за тим, як мати поводиться з сином.

"Розумієте, є ж багато способів перевірити, де дитина і що з нею. Я краєм ока, звичайно, придивлявся. Є спеціально навчені люди, які цим займаються... Так от, січневі свята дитина провела фактично в ув'язненні, на якийсь дачі, у родича її теперішнього цивільного чоловіка", - дізнався Андрій.

"На дачі вони сиділи з водієм, він же охоронець, і з нянькою. Це ненормально, тому що є живий батько, який міг би провести всі ці свята з сином. Я ж ніколи від цього не відмовлявся. Для мене це дико", - наголосив Андрій.

Однак найгірше, що Джеджула у цій ситуації, за його словами, безсилий.

"От я намагаюся цю проблему вирішити. Але я ж в Україні! Я - батько - значить, безправна істота, лише спермодонор. Але я - з найогидніших спермодонорів, тому я буду боротися за свою дитину до останнього, будь-якими способами, навіть найнеприємнішими, якщо знадобиться", - пообіцяв він.

"А якщо мені не вистачить для цього коштів, я продам нирку", - додав Андрій.

Нагадаємо, ще у вересні минулого року Джеджула погрожував Дімопулос кримінальною відповідальністю за численні порушення закону.

Фото "ТСН", фото "E-motion", "Дусі", "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів