Катеринчук та Фаріон розповіли про чарівність влади

29 березня 2013, 13:33

Існує думка, що позитивні риси можна знайти навіть у найбільш негативних та неприємних людях. Мабуть, такими більшість населення уявляє усіх політиків.

Але самі можновладці жадають любові та поваги виборців, хоча, звісно ж, декому з них на це наплювати.

Видання "Публичные люди" обрало кількох відомих політиків та запитало їх, у чому полягає чарівність та магія влади.

На думку депутата від "Батьківщини" Миколи Катеринчука, політиків обирають жінки.


"Політики повинні мати харизму, адже виборець сприймає їх в основному емоційно. Але дуже важливо, щоб їхні слова не розбігалися з діями. А питання "чарівний – не чарівний" – це більше до жіночого населення. В нас жінки обирають політиків, спрямовують чоловіків, які йдуть на виборчі дільниці", - зазначає Катеринчук.

Катеринчук каже, що політику необхідна харизма, аби подобатися виборцям

Соратниця Віталія Кличка Ірина Геращенко найголовнішою рисою політика вважає щирість.

"Я спокійно ставлюся до того, що комусь не подобаюся. Якщо ти політик і в тебе є позиція – отже, мають бути і опоненти, а іноді й вороги, - така реальність. Однак для політика дуже важливо мати підтримку, боротися за симпатії виборців, будучи при цьому щирим", - зауважує депутатка від партії "УДАР".

Геращенко прагне бути щирою

"Люди чітко відчувають, коли людина щира, а коли вона у масці, у футлярі, у вигаданому образі. Треба бути собою. Я не хочу бути штучною. Я така, як є! Посміхаюся дуже часто, тому в мене багато мімічних зморшок. І я їх дуже люблю, бо вони нагадують мені про найкращі миті життя", - запевняє Геращенко.

Також про щирість говорить депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

"Щирість і довіра – це найбільш затребуваний політичний ресурс в умовах тотального протистояння, ультиматумів та взаємних звинувачень. Треба бути сміливою людиною, подолати свій страх перед опонентом, перед іншою точкою зору. На жаль, в мене немає власних фішок, щоб викликати симпатію оточуючих. Але я розумію, як це важливо для політики", - зауважив регіонал.

Мірошниченко гадає, що політик має бути щирим і сміливим

Знавець української мови та депутат від партії "Свобода" Ірина Фаріон каже, що політик має нести людям оптимізм.

"Людина або світиться зсередини, або видно, що вона закрита від світу маскою. Політик зобов’язаний нести людям оптимізм. Плачте перед Богом! Смійтеся перед людьми!" – закликає Фаріон.

"Позитивному сприйняттю світу мене навчає моя дитина. Крім того, в мене вдома є ще один дивовижний суб’єкт – моя кицька. Дивлячись на те, як вона поводиться, як лежить на дивані, як зачаровано спостерігає за світом, я розумію, що люди такі претензійні", - розповідає пані Ірина.

Фаріон ратує за оптимізм

Заступник голови КМДА Руслан Крамаренко теж виступає за природність та впевненість.

"Мені важливо, щоб у мене вірили близькі, - вони для мене найголовніша підтримка. Людина при владі не має викликати роздратування простих людей, не має особливо виділятися. А якщо вона ще й симпатизує людям, - це дуже добре. Треба поводитися природно. Чим впевненіше людина тримається, говорить, переконує, тим більше вона чарівна", - заявляє політик.

"Людина при владі має симпатизувати простим людям", - вважає Крамаренко

Фото "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів