Дімопулос показала сина та розповіла, чому розлучилася

6 травня 2013, 09:30

Співачка Санта Дімопулос нарешті припинила інтригувати прихильників та пресу і розповіла правду про своє розлучення з бізнесменом Володимиром Самсоненком.

По-перше, виявилося, що Санта і Вова з самого початку були дуже різні. По-друге, вони так і не одружилися офіційно.

І врешті-решт, Дімопулос зробила висновок – не варто виносити своє особисте на загальний розсуд.

Про все це Санта розповіла журналу "Viva!", у фотосесії для якого знялася з сином Даніелем.


Дімопулос і Самсоненко не живуть разом вже кілька місяців, і лише зараз Санта наважилася розповісти про причину розлучення.

"Коли нерозуміння досягло критичної точки, я просто зібрала речі та з’їхала з квартири, яка була нашим спільним домом. Спочатку було прийнято рішення зробити паузу у стосунках, але поживши сама, я зрозуміла, що рятувати вже нема що", - почала розповідь співачка.

Санта з грудня не живе з Володимиром

"Нерозуміння було і до весілля, але усе згладжувалося – ми стояли один за одного. Зараз, замислюючись про це, я розумію, що однією з причин погіршення стосунків стала моя залежність від Вови. Після того, як я покинула "ВІА Гру", він почав гратися у продюсера, взявся вирішувати, які пісні мені співати, кліпи знімати…" - розповіла Санта.

Але вона каже, що у даній ситуації винні вони обоє.

"Втім, я ні про що не шкодую, тому що вірю: усе відбувається так, як має відбуватися. Коли ми почали зустрічатися з Вовою, не було, мабуть, жодної людини, яка б не сказала, що ми дуже різні. Я це розуміла, але ж серцю не накажеш, тому і намагалася довести усім, що вони не праві", - зізналася екс-"ВІА Гра".

Санта намагається не звинувачувати свого екса у розлученні

За словами Санти, у всіх чоловіках вона завжди шукала свій ідеал, яким був для неї батько.

"Коли розійшлися, ніби тягар впав з плеч. З 18 років я жила у стосунках. Після смерті батька, який був для мене ідеалом, я постійно намагалася "зліпити" другого тата – дорослого, відповідального, достойного чоловіка. Це помилка", - поділилася Дімопулос.

Варто зазначити, що після розлучення з Самсоненком Санта нарешті зрозуміла, що зайва публічність лише заважає.

"Публічність у стосунках - це не правильно. Ми з самого початку нічого не приховували. А варто було б… Адже кохання – це цінність, яку варто оберігати", - зауважила співачка.

Як відомо, Санта з Вовою показували у соцмережах усі події зі свого життя

Як і припускали у пресі, розлад між Дімопулос і Самсоненком стався ще наприкінці минулого року.

"Рішення зробити паузу прийшло у Маямі, де ми святкували Новий рік з друзями. Спілкуватися ставало усе складніше, здавалося, що ми чіпляємося один до одного навіть у дрібницях", - згадала співачка.

"Я була засліплена коханням, але коли наші сварки почали зачіпати рідних, прийшло розуміння, що ми зайшли надто далеко", - зізналася Санта.

Однак співачка не каже погано про свого екса, а лише запевняє, що вдячна йому.

"Незважаючи на розлучення, я хочу сказати йому спасибі за те, що робив мене свого часу по-справжньому щасливою. Спасибі його родині, яка стала для мене рідною… Я хочу ставити крапку вдячністю. Він хороша людина, щедра, але не моя", - заявила Дімопулос.

Дімопулос вдячна Самсоненку за щасливі миті, які все ж таки були

На запитання про те, що, можливо, гроші стали причиною розлучення, Санта відповіла:

"Насправді, я абсолютно невимоглива. Я знаю ціну грошам та праці, якою вони дістаються. Діаманти та машини не заспокоять, коли тобі погано, не підтримають у складну хвилину, не захистять від образ… У наших стосунках я іноді почувалася гостем, якому не завжди радіють, але в нас були і гарні миті, які згадуєш через роки".

Але найцікавші те, що як і запевняв Андрій Джеджула, Санта з Вовою так і не одружилися офіційно.

"Інтуїтивно я відтягувала момент розпису, якому, до слова, не надаю багато значення. Це питання не було для нас головним, я не поспішала, він не наполягав, тому офіційно чоловіком і дружиною ми так і не стали", - повідомила співачка.

Пара зіграла пишне весілля, але офіційно не побралася

Виконавиця також зауважила, що їй вдалося трохи змінити Самсоненка.

"Кажуть, що люди не змінюються, але я кохала його, працювала над стосунками – Володя став м’якішим, спокійнішим, кращим. Можливо, йому потрібно ще вирости, набути мудрості і спокою. У нього не було сумнівів у тому, що я повернуся додому. Я зрозуміла¸ що левову частку свого часу та сил витрачаю на будування стосунків – це важка праця. Прийшло розуміння, що якби ми були половинками одного цілого, усе було б легше та гармонійніше", - зазначила Санта.

Зараз співачка живе в орендованій квартирі з нянею та сином.

"Можливо, в мене небагато грошей, але є відчуття власної гідності. Я молода, приваблива, здорова, талановита і недурна – мені ніколи не зрозуміти жінок, які витримують приниження заради можливості їздити до Монако. У мене була мрія купити свою квартиру (Андрій якраз повернув мені долю нашої спільної власності), але здійсню її пізніше", - зауважила Дімопулос.

Зараз Санта живе з сином та його нянею

Причому, жінка абсолютно впевнена у своєму успіху в якості співачки.

"Люди, з якими я зараз працюю, вірять у мене, ми партнери. Мені не треба думати, як дожити до понеділка, тому що в мене є сцена, кліпи, рекламні контракти. Я посміхаюся – хіба я схожа на жертву?" - сказала Санта.

На запитання про те, як син Даніель зустрів батька після довгої розлуки, співачка зазначила:

"Даніель - дуже комунікабельна дитина. Вони з Вовою знаходили спільну мову, але в них не було міцного зв’язку, адже вони мало часу проводили разом. А тато – це тато, він єдиний, і це Андрій. Дитина це завжди знала".

Що ж до свого особистого життя зараз, то Санта відтепер триматиме його подалі від чужих очей.

"Кохання – це чудово, але зараз я насолоджуюся почуттям свободи. Моє особисте життя відтепер не буде схожим на реаліті-шоу. І тепер я точно знаю, що кохання існує, коли є свобода, повага і спорідненість душ", - резюмувала Дімопулос.

Фото "VIVA!", "Tochka.net" та з Twitter Санти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів