Екс Брежнєвої знайшов собі модель, схожу на Віру

2 жовтня 2013, 11:34

Колишній чоловік і батько молодшої доньки співачки Віри Брежнєвої, схоже, влаштував своє особисте життя після розлучення. Зараз дніпропетровський олігарх Михайло Куперман зустрічається з супер-моделлю Альоною Гайваненко, яка за типажем дуже схожа на Віру.

Крім того, Кіперман наче продає київський будинок, в якому дозволив пожити Брежнєвій з родичами після розлучення.

Про це пише "Взгляд".

Отже, обраницею 43-річного Кіпермана стала 22-річна модель Номі (Альона) Гайваненко, яку знають у всьому світі. Дівчина працює у відомому європейському агентстві та живе між Міланом та Парижем. В Україні вона буває досить рідко. Однак це не завадило Кіперману завести з білявкою роман.


Що цікаво, Альона, так само як Віра, висока струнка білявка з пухкими губами та світлими очима. Тож або Михайло шукав собі другу Брежнєву, або він просто полюбляє такий жіночий типаж.

Альона Гайваненко та Віра Брежнєва
Кіперман з новою пассією

Як видно зі світлин в Instagram Альони, вони з Кіперманом вільно почуваються лише закордоном. В Києві пара намагається не світитися.

Одне із спільних фото на сторінці моделі підписане: "Я сповнена кохання!".

Схоже, Михайлу та Альоні весело разом

Михайло та Альона разом вже понад півроку. Бізнесмен навіть встиг познайомити свою дівчину з доньками від першого шлюбу.

Гайваненко з доньками Кіпермана від першого шлюбу

"Взгляд" також повідомляє, що Кіперман виселяє Брежнєву зі свого київського будинку.

За інформацією видання, після розлучення бізнесмен дозволив Вірі пожити в його київському маєтку. Туди артистка переїхала з усією своєю численною ріднею з будинку у Конча-Заспі.

Цей котедж розташований у самому центрі Києва, неподалік від НСК "Олімпійський". Однак на даху будинку висить оголошення про те, що житло виставлено на продаж. Тобто співачці з родиною доведеться шукати нове житло.

Віра з Мішею були у шлюбі 6 років та мають доньку Сару

До речі, нещодавно Віра наче придбала квартиру у центрі Києва, на яку сама заробила. Тож тепер зіркова білявка має, куди переїхати з будинку свого колишнього чоловіка.

Нагадаємо, про розлучення Брежнєвої та Кіпермана стало відомо восени минулого року. Подейкували, пара розлучилася через борги Михайла. Однак нещодавно почали казати, що Кіперман пішов від Віри через її роман з Костянтином Меладзе, який також нещодавно розлучився.

Фото з Instagram Гайваненко, Брежнєвої, фото з сайту "Взгляд" та "Экспресс-газета"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів