Мухарський: З Єгоровою замиримось, гламурне зло - на х...

1 листопада 2013, 16:25

Актор та музикант Антін Мухарський переконаний, що вони зі Сніжаною Єгоровою все одно примиряться. А поки що чоловік написав відкритого листа для журналістів, "друзів" та усіх "співчуваючих".

Після прочитання листа принаймні стало зрозуміло, звідки у Сніжани претензії до "націонал-фашиста" Антіна - "пі.....расам" та "гламурному злу" артист не пошкодував матюка.

Після заяви Єгорової про статус матері-одиначки 5-х дітей та тиск до розлучення з боку чоловіка, Мухарський дав кілька розпливчастих коментарів. Зокрема, зізнався, що вже рік живе окремо від сім'ї й платить аліменти.

Мухарський написав відкритого листа

Також він натякнув, що у Сніжани щось з головою й приписав їй "синдром Окунської".


"Це такі провокації, щоб вивести мене з рівноваги. Я не хочу. Я буду знаходитися в абсолютно спокійному стані, робіть, буяньте, казіться. Це "синдром Окунської" якийсь. Щось там у 40-річних жінок відбувається у голові, це ще треба дослідить", - каже Антін.

Та тепер Мухарський вирішив написати усім листа, де розповів свою позицію й попросив покищо не втручатися у родинні проблеми.

"Дорогі друзі, шановні панове журналісти та представники ЗМІ! З огляду на зацікавленість до нашого родинного життя, що її спричинила заява моєї дружини Сніжани Єгорової, звертаюся до вас із щирим проханням НЕ ТУРБУВАТИ нас з приводу цього питання. До остаточного з’ясування усіх родинних стосунків та офіційної заяви про перебіг подій", - розпочав актор.

Актор впевнений, що вони зі Сніжаною замиряться

За словами Антіна, перекручення, відверті підтасовки фактів, компіляції та інтерпретації окремих фраз і висловів, фрагментів інтерв’ю різних часів, – все це створює "негативний фон для плідних і конструктивних переговорів з владнання деяких абсолютно приватних непорозумінь, які переживає наша родина".

Мухарський наперед перепросив, що тепер категорично відмовлятиметься від будь яких коментарів з приводу цієї справи.

За словами Антіна, в них з коханою - "приватне непорозуміння"

"Також прошу усіх "друзів" і "співчуваючих" НЕ ТУРБУВАТИ нас своєю "увагою", стаючи на той чи інший бік фігурантів справи. В світі так багато інших подій, цікавих фактів і резонансних особистостей. Приділяйте більше уваги собі. Ми ж все одно замиримося (бо у нас троє дітей!), а от як ви потім будете дивитися нам у очі…? ::::))))" - написав він.

Мухарський впевнений, що діти виростуть і зрозуміють, чому він матюкався

"Ну і наостанок… Нехай переможе добро! А усіляке гламурне, космополітичне зло іде на х…..!!! (Діти, вибачайте, я ж матюкаюсь заради вашого блага, бо пі….раси, інакше не розуміють! Як подорослішаєте, то самі второпаєте). З повагою та сподіванням на порозуміння український "націонал-фашист" :))), та багатодітний батько Антін Мухарський", - закінчив він листа.

Схоже, тепер варто чекати відповіді від Сніжани

Фото прес-служби Мухарського, plitkar.com.ua та "Гламурчика"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів